IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.05.05, 15:43
Jaka powinna być papaja i jak ją jeść?
Obserwuj wątek
    • Gość: kk Re: Papaja? IP: *.jci.com 31.05.05, 17:03
      w srodku jaskrawo pomaranczowa
      miekka
      slodka

      skorka moze nie wygladac najlepiej (drobne uszkodzenia, plamki, nawet z
      odrobina plesni). uwaga: przu uszkodzeniach szybko sie psuje, jak nasze polskie
      dojrzale gruszki klapsy :)) ten moment od dojrzalosci do 'za pozno' nie jest
      zbyt dlugi

      papaja ma w srodku niejadalne, czarne, okragle nasiona, czasem w duzej ilosci.
      nasiona wyjmuje sie lyzka, odkrawa skorke i .... smacznego

      slyszalam ze nie nalezy dodawac do galaretki, bo sie nie zsiadzie (jak
      galaretka z kiwi)
      • fruwam Re: Papaja? 31.05.05, 17:08
        najlepsza jest po prostu sama, bez dodatkow, lub zmiksowana z lodem (pyszny
        koktajl). jest szalenie zdrowa, tzw. skladnik papieskiej diety (leczyli tym
        papieza). uwaga na koktajl papaja + mleko! dzialo bardzo przeczyszczajaco (;

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka