Gość: ciekawskie jajo
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
01.07.05, 18:32
Tak mnie to ciekawi, bo odkąd zaczełam zaglądać na to forum, mój budżet na
jedzenie strasznie spuchł! Choćby anonimowo ale proszę o szczere odpowiedzi!
Ja wydaję na 2 osoby i 2 koty około 2000 zł miesięcznie. Stanowczo za dużo :-(