Gość: jola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.05, 22:18 Proszę o dobry przepis na chrusty nie drogi dziekuje pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jola Re: chrusty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.05, 12:33 czyzby nik niemiał przepisu na chrusty mam się obyc tylko smakie panie moje Odpowiedz Link Zgłoś
rudakostka Re: chrusty 01.10.05, 12:46 20 dkg maki 3 zoltka sol 3-4 lyzek gestej smietany 1 plaska lyzeczka proszku spulchniajacego 1 lyzka spirytusu wanilia make zmieszac ze smietana, zrobic zaglebienie, dodac zoltka, szczypte soli, proszek.wszystkie skladniki wymieszac razem, wyrobic ciasto na jednolita mase. Ciasto ma miec konsystencje ciast kluskowego. Ciasto walkowac partiami dosyc cienko, podsypywac maka.Przed smazeniem omiesc make pedzelkiemi wrzucac na tkuszcz. wyjac, osaczyc na bibule opruszyc cukrem pudrem Smacznego! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BetsyPetsy Re: chrusty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.05, 12:43 kuchnia.o2.pl/przepisy/obiekt_int.php?id_p=680 Odpowiedz Link Zgłoś