IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.05, 22:18
Proszę o dobry przepis na chrusty nie drogi dziekuje pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • Gość: jola Re: chrusty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.05, 12:33
      czyzby nik niemiał przepisu na chrusty mam się obyc tylko smakie panie moje
      • rudakostka Re: chrusty 01.10.05, 12:46
        20 dkg maki 3 zoltka sol 3-4 lyzek gestej smietany 1 plaska lyzeczka proszku
        spulchniajacego 1 lyzka spirytusu wanilia
        make zmieszac ze smietana, zrobic zaglebienie, dodac zoltka, szczypte soli,
        proszek.wszystkie skladniki wymieszac razem, wyrobic ciasto na jednolita mase.
        Ciasto ma miec konsystencje ciast kluskowego. Ciasto walkowac partiami dosyc
        cienko, podsypywac maka.Przed smazeniem omiesc make pedzelkiemi wrzucac na
        tkuszcz. wyjac, osaczyc na bibule opruszyc cukrem pudrem
        Smacznego!
    • Gość: BetsyPetsy Re: chrusty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.05, 12:43
      kuchnia.o2.pl/przepisy/obiekt_int.php?id_p=680

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka