Dodaj do ulubionych

programy kulinarne

02.11.05, 12:04
drogie kobietki co sądzicie o naszych rodzimych programach kulinarnych.
jestem młodą mamą i raczkującą kuchareczką więc chcę się czegoś nauczyć.
oglądam różne i mam wrażenie, że jest ich mnóstwo i to raczej same dziwne i
trudne rzeczy i do tego sami faceci za stołem. ale ostatnio zaczęły mnie
wciągać dwa - polsatowski "na ostrzu noża" oraz tvnowski, którego nazwy nie
pamiętam - bardzo regionalny z latającym pomidorem w czołówce.
czy próbowałyście coś ugotować? ja w niedzielę przygotowałam kapustę
obsmażaną Bożenki Dykiel - palce lizać. Sam program był śmieszny i gość
zabawny, przepisy dostępne dla wszystkich czyli dla mnie też.
z tvn-em piekłam dyniowe ciasteczka. super. Był też gość, który robił zupę
dyniową i to chyba znajomy z "na ostrzu noża"?
Zachęcam do gotowania , dajcie znać o waszych postępach?
Obserwuj wątek
    • ba_nita Re: Tutaj też sami faceci. 02.11.05, 12:10
      Postanowiliśmy opanować to forum.:-D
      • katia7771 Re: Tutaj też sami faceci. 02.11.05, 12:19
        w takim razie co wy faceci sądzicie o programach kulinarnych w tv? lepij z
        paniami czy panami się gotuje? chyba znam odpowiedż.
        • jollka2 Re: Tutaj też sami faceci. 02.11.05, 12:43
          Generalnie to od dawna toczone są dyskusje na tem temat.
          Ja najbardziej jednak lubię Podróże kulinarne R. Makłowicza, bo i prowadzący
          dowcipny, ciekawe kraje i bez zadęcia. Gość nie niczego nie udaje, czasem
          paluch obliże, luzik, podoba mi się.
          Pascala też oglądam, ale mniej chętnie, bo wkurza reklamowanie ciągłe i
          pastwienie nad językiem polskim. Za to przepisy są często ciekawe i
          wykorzystuje w kuchni.
          Na ostrzu noża nie mogę oglądac, bo sztywno tam jakoś i bez klimatu, zwlaszcza
          B. Dykiel jakaś taka sztuczna.
          Innych nie oglądam, bo albo mi coś pasuje od razu albo wcale.
          • katia7771 Re: Tutaj też sami faceci. 02.11.05, 13:18
            Jeśli chodzi o sztywność Dykiel to chyba zależy od gościa bo gdy gotuje z
            kucharzem o śmiesznie stojących do góry włosach jest inaczej. Płonące potrawy i
            dania na grillu były świetne. Ten chłopak gotuje po polsku ale z nutką
            szaleństwa łamiąc stereotypy kulinarne. I to jest ciekawe, a sztywniactwo
            Bożeny jest mało ważne.
            Pascal to reklamówka przypraw.
            • jollka2 każdy ma swoje typy 02.11.05, 13:34
              Ja lepiej znoszę Pascalowe reklamowki, niż B. Dykiel - takie moje prawo :)
            • marghe_72 Re: Tutaj też sami faceci. 02.11.05, 13:35
              ten pan z wąsami to Kurt Scheller

              mój ranking:
              BBC
              Pascal
              Rai 1

              innych w polskiej TV raczej nie oglądam
              • katia7771 Re: Tutaj też sami faceci. 02.11.05, 13:47
                pan z WĄSAMI to Kurt Scheller ale pan z WŁOSAMI DO GÓRY to nie Kurt Sheller :)))
                • marghe_72 Re: Tutaj też sami faceci. 02.11.05, 13:49
                  hehe, nie doczytałam:))
                  pana z włosami do góry nie znam :)
                  • katia7771 kim jest pan z włosami do góry? 02.11.05, 13:52
                    oto zagadka do rozwiązania. trzeba iśc w miasto bo chyba się zakochałam -
                    kulinarnie oczywiście.
    • kondysia Re: programy kulinarne 10.11.05, 17:52
      Pani Katiu tez ogladalam dyniowy odcinek Polski od Kuchni I ZROBILAM CIASTECZKA
      I ZAPIEKANKE - SUUUUUUPER!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka