katia7771
02.11.05, 12:04
drogie kobietki co sądzicie o naszych rodzimych programach kulinarnych.
jestem młodą mamą i raczkującą kuchareczką więc chcę się czegoś nauczyć.
oglądam różne i mam wrażenie, że jest ich mnóstwo i to raczej same dziwne i
trudne rzeczy i do tego sami faceci za stołem. ale ostatnio zaczęły mnie
wciągać dwa - polsatowski "na ostrzu noża" oraz tvnowski, którego nazwy nie
pamiętam - bardzo regionalny z latającym pomidorem w czołówce.
czy próbowałyście coś ugotować? ja w niedzielę przygotowałam kapustę
obsmażaną Bożenki Dykiel - palce lizać. Sam program był śmieszny i gość
zabawny, przepisy dostępne dla wszystkich czyli dla mnie też.
z tvn-em piekłam dyniowe ciasteczka. super. Był też gość, który robił zupę
dyniową i to chyba znajomy z "na ostrzu noża"?
Zachęcam do gotowania , dajcie znać o waszych postępach?