Dodaj do ulubionych

Został mi łeb

IP: 213.17.227.* 27.12.05, 12:52
Został mi łeb - połówka ze świniaka w zamrażalniku - co z tym mozna zrobić?
Ugotować i jakiaś galaretka? Czy dać psu? Nie wiem co mam z tym zrobić, tylko
mi miejsce zajmuje ...
Obserwuj wątek
    • stoodent Został mi łeb 27.12.05, 12:56
      Proponuję zapeklować solą peklującą a póżniej udusić z cebulką w piekarniku,
      najlepsze są policzki, mniam ,mniam. Do tego można wypić wiaderko wodki i
      będzie się trzeźwym...
      • Gość: ich masz rację! nie ma nic lepszego!!!!! IP: *.129.1511G-CUD12K-02.ish.de 27.12.05, 14:40
    • stoodent Re: Został mi łeb 27.12.05, 13:12
      Przepracowałem już kilkanaście lat w zakładach mięsnych i musze ci powiedzieć
      że najsmaczniejsze salcesony robi się z dużą ilościa policzków. Broda jak to
      nazywasz to nic innego jak podgardle i ono używane jest natomiast do
      pasztetowej. SMACZNEGO
      • invicta1 Re: Został mi łeb 27.12.05, 13:15
        DZIĘKUJĘ!:)
        chyba jednak zdecyduje sie na PŁUCA i NERY:)
        • stoodent Re: Został mi łeb 27.12.05, 13:29
          łeeeee, nie ma nic gorszego, obiad pachnący moczem..... nigdy w życiu
          • invicta1 Re: Został mi łeb 27.12.05, 14:02
            nie wybrzydzaj:)
            • adas_wandelt Jeeeeezu!!! Jakbyście w kociołku Jasia gotowali... 27.12.05, 15:04
              ...
    • ba_nita Re: Zrób głowiznę. 27.12.05, 14:03
      pychotka.pl/pychotka/content/view/2766/59/
      • Gość: Gośka Re: ugotuj pieskowi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.05, 14:28
        pieskowi też się coś od życia należy;-)))
    • roseanne Re: Został mi łeb 27.12.05, 15:34
      ugotowac, tak jak gotuje sie nozki do galarety
      do miekkosci
      usunac kosci, usunac wiekszosc chrzastek i zrobic galarete, mozna nawet wlozyc
      to mieso z wywarem do sloikow i zapasteryzowac poradnie

      no chuba ze znajdziesz przepis na tradycyjny salceson
    • Gość: Maxell Re: Został mi łeb IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.05, 11:01
      Cześćc.
      Wejdź na naszą stronke www.wedlinydomowe.pl i tam w dziale salcesony znajdziesz
      cos dla siebie. Warto. :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka