22.05.06, 15:18
Kilka dni temu zauważyłam w sklepach nową marke makaronów, oleju z pestek
winogron pod nazwą Apetto.
Producent ten sam co Arrighi. Spaghetii nieco tańsze niż Arrighi.
A jak z jakością?
Obserwuj wątek
    • marghe_72 Re: Apetto 22.05.06, 15:19
      nic a nic mi ta nazwa nie mówi
      jesteś pewna, że dobrze napisałaś/ łeś?
      • marghot Re: Apetto 22.05.06, 15:21
        tak, dobrze zapisałam :)
        a tu na potwierdzenie:
        wirtualnemedia.pl/document,,576455,Agencja_Advertiva_projektuje_opakowania_Apetto.html
        • marghe_72 Re: Apetto 22.05.06, 15:23
          ta czy inaczej nadal mi to nic nie mówi :)
          ale to jeszcze nic nie znaczy

          aha, włoskim googlom też nic nie mówi ;-)
          • marghot Re: Apetto 22.05.06, 15:25
            to może być marka stworzona na inny niż wloski rynek.
            pewnie u Włochów trudno byłoby zaistnieć nowym makaronom, gdy jest barilla i
            inne giganty. A ten nowy brand nalezy do Arrighi...hmmm może ktoś przetestuje i
            opowie jak było ;)
            • linn_linn Re: Apetto 22.05.06, 17:09
              Przede wszystkim nalezy zobaczyc z czego jest zrobiony: jedynie Wlosi sa
              takimi "dziwakami", ze walczyli o makaron z semoliny. Za granica moga sprzedwac
              to, co chca. Normy europejskie na to zezwalaja.
              • marghot Re: Apetto 23.05.06, 08:08
                skład: mąza z semoliny (tak dokładnie "stoi" napisane na opakowaniu)
                • linn_linn Re: Apetto 23.05.06, 10:55
                  No to trzeba wyprobowac w gotowaniu... I zdac relacje.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka