marghot 22.05.06, 15:18 Kilka dni temu zauważyłam w sklepach nową marke makaronów, oleju z pestek winogron pod nazwą Apetto. Producent ten sam co Arrighi. Spaghetii nieco tańsze niż Arrighi. A jak z jakością? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marghe_72 Re: Apetto 22.05.06, 15:19 nic a nic mi ta nazwa nie mówi jesteś pewna, że dobrze napisałaś/ łeś? Odpowiedz Link Zgłoś
marghot Re: Apetto 22.05.06, 15:21 tak, dobrze zapisałam :) a tu na potwierdzenie: wirtualnemedia.pl/document,,576455,Agencja_Advertiva_projektuje_opakowania_Apetto.html Odpowiedz Link Zgłoś
marghe_72 Re: Apetto 22.05.06, 15:23 ta czy inaczej nadal mi to nic nie mówi :) ale to jeszcze nic nie znaczy aha, włoskim googlom też nic nie mówi ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
marghot Re: Apetto 22.05.06, 15:25 to może być marka stworzona na inny niż wloski rynek. pewnie u Włochów trudno byłoby zaistnieć nowym makaronom, gdy jest barilla i inne giganty. A ten nowy brand nalezy do Arrighi...hmmm może ktoś przetestuje i opowie jak było ;) Odpowiedz Link Zgłoś
linn_linn Re: Apetto 22.05.06, 17:09 Przede wszystkim nalezy zobaczyc z czego jest zrobiony: jedynie Wlosi sa takimi "dziwakami", ze walczyli o makaron z semoliny. Za granica moga sprzedwac to, co chca. Normy europejskie na to zezwalaja. Odpowiedz Link Zgłoś
marghot Re: Apetto 23.05.06, 08:08 skład: mąza z semoliny (tak dokładnie "stoi" napisane na opakowaniu) Odpowiedz Link Zgłoś
linn_linn Re: Apetto 23.05.06, 10:55 No to trzeba wyprobowac w gotowaniu... I zdac relacje. Odpowiedz Link Zgłoś