merwinka
03.07.06, 15:26
Pozbierałam, co miałam w lodówce i robie obiad. Pytanie do Was, co do tego
dodać (mogę dokupić), żeby uszlachetnić, żeby wyszło cos ciekawego:
1. pierś z kurczaka usmażyłam w kawałeczkach z cebulką
2. dodałam cukinię (w malych kawałkach) i wszystko się razem dusiło
3. wrzuciłam pomidora pokrojonego i trochę chili
4. sól
Co do tego dodać jeszcze? Macie jakieś pomysły na eksperyment? :)