Dodaj do ulubionych

co do tego dodać?... :)

03.07.06, 15:26
Pozbierałam, co miałam w lodówce i robie obiad. Pytanie do Was, co do tego
dodać (mogę dokupić), żeby uszlachetnić, żeby wyszło cos ciekawego:

1. pierś z kurczaka usmażyłam w kawałeczkach z cebulką
2. dodałam cukinię (w malych kawałkach) i wszystko się razem dusiło
3. wrzuciłam pomidora pokrojonego i trochę chili
4. sól

Co do tego dodać jeszcze? Macie jakieś pomysły na eksperyment? :)
Obserwuj wątek
    • ba_nita Re: co do tego dodać?... :) 03.07.06, 15:30
      Kolorowa papryka, bakłażan, posiekany koperek lub szczypiór, seler naciowy.
    • marghe_72 Re: co do tego dodać?... :) 03.07.06, 22:55
      merwinka napisała:

      > Pozbierałam, co miałam w lodówce i robie obiad. Pytanie do Was, co do tego
      > dodać (mogę dokupić), żeby uszlachetnić, żeby wyszło cos ciekawego:
      >
      > 1. pierś z kurczaka usmażyłam w kawałeczkach z cebulką
      > 2. dodałam cukinię (w malych kawałkach) i wszystko się razem dusiło
      > 3. wrzuciłam pomidora pokrojonego i trochę chili
      > 4. sól
      >
      > Co do tego dodać jeszcze? Macie jakieś pomysły na eksperyment? :)

      pewnie już po ptokach
      ale ja bym nic nie dodawała

      no moze czosnek, bo on do wszystkiego pasuje :)
      • bawara1985 Re: co do tego dodać?... :) 04.07.06, 18:44
        ja to bym dodala do tego jakis sosik oraz ryz
        • horpyna4 Re: co do tego dodać?... :) 04.07.06, 18:49
          Jeżeli pomidory były mało słodkie, to dodaj szczyptę cukru.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka