Gość: malinka IP: *.lodz.msk.pl 17.10.06, 19:49 widziałam w sklepie z wędlinami pastrami. wygląda bardzo ładnie i smakowicie ale nigdy nie próbowałam. napisane było że surowe. czy to się jakoś przetwarza czy je normalnie jak wędlinę? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: chwileczka Re: pastami IP: 205.193.50.* 17.10.06, 20:05 Je sie jak wedline z chlebkiem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kabushka Re: pastami IP: *.proxy.aol.com 17.10.06, 20:34 Malinko, PASTRAMI chyba... Oczywiscie, ze mozesz jesc na kanapkach. Ja czasami uzywam do pizzy. Odpowiedz Link Zgłoś
aniutek Re: pastami 17.10.06, 21:26 w NY gdzie pastrami jest tardycyjna kanapka je sie je na cieplo- podsmazana patelni cienko pokrojone plasterki i na kawalek chleba z musztarda plus kiszony ogorek- ja uwielbiam :) Odpowiedz Link Zgłoś
ampolion Re: pastami 18.10.06, 02:15 No własnie, NYC sandwich: www.sangabrielvalleymenus.com/reviews/images/3_24_02psc/pastrami.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
muscovado Re: pastami 18.10.06, 08:52 Noooo, moje ulubione :) Robi się je z mięsa wołowego, więc czemu nie zjeśc surowego? Skoro tatara się tak je? I befsztyki krwiste? smacznego! :) Odpowiedz Link Zgłoś