IP: *.lodz.msk.pl 17.10.06, 19:49
widziałam w sklepie z wędlinami pastrami. wygląda bardzo ładnie i smakowicie ale nigdy nie próbowałam. napisane było że surowe. czy to się jakoś przetwarza czy je normalnie jak wędlinę?
Obserwuj wątek
    • Gość: chwileczka Re: pastami IP: 205.193.50.* 17.10.06, 20:05
      Je sie jak wedline z chlebkiem
    • Gość: kabushka Re: pastami IP: *.proxy.aol.com 17.10.06, 20:34
      Malinko, PASTRAMI chyba... Oczywiscie, ze mozesz jesc na kanapkach. Ja czasami
      uzywam do pizzy.
      • aniutek Re: pastami 17.10.06, 21:26
        w NY gdzie pastrami jest tardycyjna kanapka je sie je na cieplo- podsmazana patelni cienko pokrojone
        plasterki i na kawalek chleba z musztarda plus kiszony ogorek- ja uwielbiam :)
        • ampolion Re: pastami 18.10.06, 02:15
          No własnie, NYC sandwich:
          www.sangabrielvalleymenus.com/reviews/images/3_24_02psc/pastrami.jpg
    • muscovado Re: pastami 18.10.06, 08:52
      Noooo, moje ulubione :)
      Robi się je z mięsa wołowego, więc czemu nie zjeśc surowego? Skoro tatara się
      tak je? I befsztyki krwiste?
      smacznego!
      :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka