adam.2x 26.05.07, 18:22 Gdzie są te przepisy? Czy coś przeoczyłem? Właśnie myśle o wizycie w sklepie monopolowym i grilowaniu w ten weekend. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tetlian Napoje 26.05.07, 18:33 A ja tam w dawnych czasach grillowałem przy Pepsi. Potem przy herbacie. A teraz to już nawet czasu na grillowanie nie mam. Odpowiedz Link Zgłoś
fettinia przepisy sa:) 26.05.07, 18:37 Musisz kliknac na "wiecej zdjec"to sie pokaza:) Odpowiedz Link Zgłoś
adam.2x Re: przepisy sa:) .... Dzięki 26.05.07, 19:29 Znalazłem, trzeba kliknąc na zdjęcie alkoholu. Właśnie zaopatrzyłem się w prawdziwego Bourbona Jim Beam prosto z Kentucky. Będzie dobry obiad. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alusia Grillowanie to męski sport? IP: *.swarzedz.inotel.pl 26.05.07, 19:46 Takie zdanie w demokratycznym portalu? Cóz za kretyn je napisał? Odpowiedz Link Zgłoś
adam.2x Re: Grillowanie to męski sport? 26.05.07, 20:02 Rzeczywiście ciekawa teza ale muszę przyznać że nie przypominam sobie widoku kobiety grillującej w USA mimo że jest to kraj-siedlisko feministek. Odpowiedz Link Zgłoś
ampolion Re: Grillowanie to męski sport? 26.05.07, 20:37 Prawdą też jest, że W Stanach (Kentucky!) z zasdy to mężczyźni zajmują się barbekiuwaniem! Grilowanie to już inna sprawa. Odpowiedz Link Zgłoś
nerri Re: Grillowanie to męski sport? 27.05.07, 09:51 Z tym męskim sportem...nie przesadzałabym:D Już nie raz byłam na grilu,gdzie (bez podpałki) byłam jedyną osobą potrafiącą rozpalić grilla...przy przewadze samców w towarzystwie;) Odpowiedz Link Zgłoś
onufry.zagloba Mam schabowe i ciemny rum. 26.05.07, 20:14 A wiec zrobie tego grilla, bo pic tego nie lubie;) Odpowiedz Link Zgłoś