Dodaj do ulubionych

GRILL WYSOKOPROCENTOWY

26.05.07, 18:22
Gdzie są te przepisy? Czy coś przeoczyłem? Właśnie myśle o wizycie w sklepie
monopolowym i grilowaniu w ten weekend.
Obserwuj wątek
    • tetlian Napoje 26.05.07, 18:33
      A ja tam w dawnych czasach grillowałem przy Pepsi. Potem przy herbacie. A teraz
      to już nawet czasu na grillowanie nie mam.
    • fettinia przepisy sa:) 26.05.07, 18:37
      Musisz kliknac na "wiecej zdjec"to sie pokaza:)
      • adam.2x Re: przepisy sa:) .... Dzięki 26.05.07, 19:29
        Znalazłem, trzeba kliknąc na zdjęcie alkoholu. Właśnie zaopatrzyłem się w
        prawdziwego Bourbona Jim Beam prosto z Kentucky. Będzie dobry obiad.
    • Gość: Alusia Grillowanie to męski sport? IP: *.swarzedz.inotel.pl 26.05.07, 19:46
      Takie zdanie w demokratycznym portalu? Cóz za kretyn je napisał?
      • adam.2x Re: Grillowanie to męski sport? 26.05.07, 20:02
        Rzeczywiście ciekawa teza ale muszę przyznać że nie przypominam sobie widoku
        kobiety grillującej w USA mimo że jest to kraj-siedlisko feministek.
      • ampolion Re: Grillowanie to męski sport? 26.05.07, 20:37
        Prawdą też jest, że W Stanach (Kentucky!) z zasdy to mężczyźni zajmują się
        barbekiuwaniem!
        Grilowanie to już inna sprawa.
      • nerri Re: Grillowanie to męski sport? 27.05.07, 09:51
        Z tym męskim sportem...nie przesadzałabym:D Już nie raz byłam na grilu,gdzie
        (bez podpałki) byłam jedyną osobą potrafiącą rozpalić grilla...przy przewadze
        samców w towarzystwie;)
    • onufry.zagloba Mam schabowe i ciemny rum. 26.05.07, 20:14
      A wiec zrobie tego grilla, bo pic tego nie lubie;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka