Dodaj do ulubionych

a SZARLOTKA?

IP: *.acn.waw.pl 25.06.03, 22:28
... taka na kruchym spodzie, z kruszonka i cynamonem?
(ehh...jadłam niedawno taka na ciepło, z bita smietana, kulka lodow
waniliowych i listkiem swiezej miety... Tego nie da sie opisac: bajka!!!)

Czy ktos z forumowiczow ma sprawdzony przepis na takie cudo i moglby go
laskawie wklepac????

dziekulski z gory!
pozdravki
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka