Gość: dżastina
IP: *.acn.waw.pl
25.06.03, 22:28
... taka na kruchym spodzie, z kruszonka i cynamonem?
(ehh...jadłam niedawno taka na ciepło, z bita smietana, kulka lodow
waniliowych i listkiem swiezej miety... Tego nie da sie opisac: bajka!!!)
Czy ktos z forumowiczow ma sprawdzony przepis na takie cudo i moglby go
laskawie wklepac????
dziekulski z gory!
pozdravki