Gość: Monka IP: *.almainternet.pl 31.07.03, 11:25 Patisony? Patiszony? co z tych berecików można wyczarować? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hania_76 Re: Patisony 31.07.03, 11:40 Bereciki :-) Ładne określenie :-) Znalazłam taki wątek z zeszłego roku www1.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=77&w=2473034&a=2473034 Może coś Ci się spodoba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia1303 Re: Patisony IP: 80.77.99.* 31.07.03, 11:56 zajrzyj tam: www.mniammniam.pl/forum/viewtopic.php?topic=3675&forum=4&6 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Monka Re: Patisony IP: *.almainternet.pl 31.07.03, 13:25 Dziękuję za odpowiedzi pozdrawiam Monka Odpowiedz Link Zgłoś