Dodaj do ulubionych

Tina Arena

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 12:51
Pamiętacie może piosenkarke która wraz z Marcem Antonym spiewała piosenke do
filmu maska zorro.?
Ta piosenkarka to Tina Arena i własnie przypomina o sobie światu

muzyka.onet.pl/mr,56583,0,TINA_ARENA_Un_autre_univers,plyta.html
A tak dla zainteresowanych mam pare videosów
miłego oglądania

www.youtube.com/results?search=tina+arena&search_type=search_videos
...i co o niej myślicie?
Obserwuj wątek
    • Gość: Rafal Re: Tina Arena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.06, 11:08
      Ja ja pamietam glownie (chyba) z jej debiutanckiego singla "Chains". Bardzo mi
      sie podobala. Potem byla piosenka "Sorrento Moon" czy cos takiego. Lubie ja i
      mam sentyment do tej wokalistki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka