ogląda ktoś?
jak dla mnie to prawdziwe święto tenisa, a komentowane przez bohdana
tomaszewskiego urasta do swego rodzaju sacrum.
ja trzymam kciuki za szarapową oczywiście. ma wszystko, czego trzeba idealnej
tenisistce - ma długie nogi, jest waleczna i wydaje niesamowite odgłosy na
korcie
ale! - siedemnastoletnia agnieszka radwańska jest już w trzeciej rundzie!
wreszcie dobra polska tenisistka, bo marta domachowska nigdy mnie nie
przekonywała, nie wiem jak znalazła się na tym 66 miejscu wta. obawiam się, że
radwańska odprawiłaby ją z kwitkiem! domachowskiej nie można jednak odmówić
pewnych walorów pozasportowych........