Dodaj do ulubionych

wimbledon 2006

29.06.06, 15:17
ogląda ktoś?
jak dla mnie to prawdziwe święto tenisa, a komentowane przez bohdana
tomaszewskiego urasta do swego rodzaju sacrum.
ja trzymam kciuki za szarapową oczywiście. ma wszystko, czego trzeba idealnej
tenisistce - ma długie nogi, jest waleczna i wydaje niesamowite odgłosy na
korcie smile

ale! - siedemnastoletnia agnieszka radwańska jest już w trzeciej rundzie!
wreszcie dobra polska tenisistka, bo marta domachowska nigdy mnie nie
przekonywała, nie wiem jak znalazła się na tym 66 miejscu wta. obawiam się, że
radwańska odprawiłaby ją z kwitkiem! domachowskiej nie można jednak odmówić
pewnych walorów pozasportowych........
Obserwuj wątek
    • grimsrund Re: wimbledon 2006 29.06.06, 16:24
      > ja trzymam kciuki za szarapową oczywiście. ma wszystko, czego trzeba idealnej
      > tenisistce - ma długie nogi, jest waleczna i wydaje niesamowite odgłosy na
      > korcie smile

      He he, siem podpisujem zdecydowanie. Jakby jeszcze nie była Ruska, to bym
      wszystkich pozostałych palców też za nią trzymał smile


      > domachowskiej nie można jednak odmówić
      > pewnych walorów pozasportowych........

      Oj tak. Niestety, ze sportowymi gorzej znacznie. A teraz tylko debel jej
      został, a w parze naprzeciwko zagra ta rewelacyjna Vaidisova. Czarno widzę... sad

      A Radwańska zdecydowanie rządzi, zwłaszcza jak na miarę naszych możliwości smile


      Swoją drogą ta Vaidisova to też ho, ho, że tak powiem... wink


      www.nicolevaidisova.com



      • kubasa Re: wimbledon 2006 29.06.06, 21:23
        Ja ślędze, bo sporo kasy stawiam na Wimbledonie. Nie ma fajniejszego sposobu
        zarobienia kasy u buka niż tenis.
        • madee1 Re: wimbledon 2006 29.06.06, 21:34
          Twoja miłość do sportu jest naprawdę wzruszajaca smile

          Ja bardzo lubię tenis ale mój ulubiony tenisista ever właśnie kończy karierę,
          buuu. Gorzej będzie mi się ogladało bez zaangażowania w kibicowanie.
          • aasiek Re: wimbledon 2006 04.07.06, 21:44
            A który? smile
            Ale coś w tym jest - ja pięć lat temu też mogłam niezłą kasę zgarnąć za
            Wimbledon właśnie, bo od początku stawiałam na Gorana Ivanicevica. Dwa lata
            później też obstawiłam dobrze - nawet skład finału smile Tylko ze nie zagrałam...
            • around_the_sun Re: wimbledon 2006 09.07.06, 20:53
              Może wypadałoby zakończyć wątek stwierdzeniem
              że zwycięzcą Wimbledonu 2006 został Roger Federer
              co chyba nikogo specjalnie nie zdziwiło.
              Pozdrowienia.
              • grimsrund Re: wimbledon 2006 09.07.06, 21:29
                > Może wypadałoby zakończyć wątek

                A szkoda, bo tak fajnie wątek wisiał sobie w powietrzu... sad
                • around_the_sun Re: wimbledon 2006 09.07.06, 21:48
                  a to psieprasiam...
                  • ktmajcher Re: wimbledon 2006 10.07.06, 08:30
                    a ja liczyłem na "nadala", że zrobi niespodziankę, ale "nadal" roger rulez
      • libertine Re: wimbledon 2006 30.06.06, 14:12
        grimsrund napisał:

        > Swoją drogą ta Vaidisova to też ho, ho, że tak powiem... wink

        oj, tak! hantuchovą też całkiem lubię.
    • ktmajcher Re: wimbledon 2006 30.06.06, 11:12
      ja nie oglądam bo trawy jakoś nie lubię i czasu
      ale śledzę poczynania radwańskiej i deblistów (znów odpadli, a początek sezonu
      był taki obiecujący)
      może znikną te komentarze, że domachowska blebele najlepsza polska tenisistka,
      tzn może i być sobie najlepsa
      ale od roku ona nic nie zdziałała a w rankingu wta cały czas ok 60. to jest
      chore, lepszy jest ten nowy ranking w atp, zliczany od 0 od pierwszego turnieju
      w sezonie

      wolę cegłę, ale od jakiegoś czasu mniej śledzę bo mój ulubieniec guga już chyba
      odpuścił
      • kwiat_paproci Re: wimbledon 2006 30.06.06, 12:03
        ktmajcher napisał:

        > wolę cegłę, ale od jakiegoś czasu mniej śledzę bo mój ulubieniec guga już
        > chyba odpuścił

        GUGA big_grin Moja koleżanka jest największą fanką Gustavo Kuertena we wszechświecie,
        kiedy tylko może jeździ za nim po różnych turniejach ;D W ubiegłym roku
        nocowałam u niej i z każdej ściany spoglądał na mnie Guga ;D Taki mały off
        topic wimbledonowy
        • ktmajcher Re: wimbledon 2006 30.06.06, 12:08
          kwiat_paproci napisała:

          > GUGA big_grin Moja koleżanka jest największą fanką Gustavo Kuertena we
          wszechświecie,

          taa, we wszechświecie - dobre
          • kwiat_paproci Re: wimbledon 2006 30.06.06, 21:12
            ktmajcher napisał:
            > taa, we wszechświecie - dobre

            A chcesz się z nią ścigać, kto jest większym fanem ?? ;P Żebyś wiedział, jakie
            przekrtęty robiła, żeby się z nim spotkać. Nie dość, że się spotkała, to nawet
            oprowadzała go po Sopocie ;D A teraz pojechała specjalnie do Luksemburga do
            roboty, żeby tylko mieć kasę na następne turnieje ;D
            • ktmajcher Re: wimbledon 2006 30.06.06, 23:06
              ale ja nie kwestionuję tego co o niej napisałas tylko bawią mnie takie teksty
              typu "wszechświat",
              ale za wiele już chyba nie pojeździ bo guga chyba tylko raz wystąpił w tym roku
              w turnieju atp (w brazyli i odpadł w pierwszej rundzie), na RG go nie było -
              tak mi się zdaje, innych występów nie odnotowałem, chyba, że się tuła po
              challengerach
              • kwiat_paproci Re: wimbledon 2006 01.07.06, 00:29
                a to najmocniej przepraszam, czasem prawidłowo dociera do mnie tylko to, co
                jest czarno na białym napisane wink a znając dziewczęce usposobienie, to jak nie
                ten Guga, to się inny gdzieś znajdzie big_grin
      • ktmajcher Re: wimbledon 2006 30.06.06, 18:05
        w ogóle marzy mi sie kiedyś pojechać na RG i obejrzeć kilka spotkań (najlepiej
        w wykonaniu hiszpańsko południowo amerykańskim),
        tylko na ten turniej, inne mnie aż tak nie kręcą
    • ktmajcher Re: wimbledon 2006 30.06.06, 11:50
      libertine napisał:

      > a komentowane przez bohdana
      > tomaszewskiego urasta do swego rodzaju sacrum.

      tak, pan bohdan jest kapitalny,
      nie mogę się przekonać natomiast do komentatorów tenisa z eurosportu,
      mimo, że stopa czy chojnowski są fachowcami, ale mają "angielską flegmę"

    • kubasa Re: wimbledon 2006 30.06.06, 19:58
      Aha, no i super gra radawańska. Widziałem jej mecz z Pironkovą i fajnei, że
      wygrała ale sporo błedów tam było. Z Tanasugarn póki co gra fantastycznie.
      Szkoda, że nie będę mógł obejrzeć ew. meczu z Clijsters.
      • ktmajcher Radwańska ma już jeden set do przodu 30.06.06, 20:08
    • grimsrund Re: wimbledon 2006 29.09.06, 20:28
      Radwańska załatwiła dziś Dementiewą w Luksemburgu w stylu wspaniałym - jeno
      ręce do oklasków się składały (7:5, 6:2). Oby tak dalej! smile)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka