Dodaj do ulubionych

Asian Dub Foundation rulezz...

IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 29.01.02, 23:14
Jestem ostatnio maxi zakrecony na ich punkcie. Pytanko: czy ktoś zna jeszcze
jakies zespoly z takim Hindusko-Pakistanskimi brzmieniami??
Aaaaale nie mowcie tylko o Kula Shakersmile))
Obserwuj wątek
    • adamoose Re: Asian Dub Foundation rulezz... 30.01.02, 10:18
      Posłuchaj sobie Nusrat Fateh Ali Khana. To może "zupełnie inna bajka", ale na
      pewno Nusrat był niesamowitą osobowością.

      pozdrawiam
      Adam
      • Gość: Farba Re: Asian Dub Foundation rulezz... IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 30.01.02, 18:25
        adamoose napisał(a):

        > Posłuchaj sobie Nusrat Fateh Ali Khana. To może "zupełnie inna bajka", ale na
        > pewno Nusrat był niesamowitą osobowością.
        >
        > pozdrawiam
        > Adam

        Thx starysmile))
        • adamoose Re: Asian Dub Foundation rulezz... 30.01.02, 20:47
          Nusrat Fateh Ali Khana odkrył dla Europy Peter Gabriel.
          Jak z pewnością wiesz muzykę NFAK wykorzystał w "Ostatnim Kuszeniu Chrystusa"
          oraz "Urodzonych Mordercach".
          Ciekawą grupą jest też Suns of Arqua...

          Pozdrawiam
          • Gość: Qlka Re: Asian Dub Foundation rulezz... IP: 192.168.1.* 13.02.02, 10:43
            A byliście na ich koncercie w stodole?Niesamowity odjazd!
            • Gość: Farba Re: Asian Dub Foundation rulezz... IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 14.02.02, 21:36
              Gość portalu: Qlka napisał(a):

              > A byliście na ich koncercie w stodole?Niesamowity odjazd!

              Niestety nie. ale mam "Naxalite" z koncertu ma oslodesmile))
              • Gość: Qlka Re: Asian Dub Foundation rulezz... IP: 192.168.1.* 19.02.02, 13:25
                Dobre i to...smile))
            • Gość: mefisto Re: Asian Dub Foundation rulezz... IP: *.chello.pl 17.03.02, 11:28
              koncert był niezły, tylko dlaczego grali tylko godzinę ???, na szczęście potem
              pojawili się w CDQ i impreska była superowa !!!
              • Gość: Qlka Re: Asian Dub Foundation rulezz... IP: *.lukowa7.waw.pl 17.03.02, 16:00
                takie były wymogi tej głupiej stodoły!!!!!!!!!!!!!teraz przyjeżdża US3, i tez
                pewnie będą mpgli grać godzinę, bo potem jest dysko-błysko...
    • Gość: Nobody Re: Asian Dub Foundation rulezz... IP: *.kutno.sdi.tpnet.pl 15.03.02, 09:47
      posluchaj Transglogal underground i fundamental ( moze niedokladnie tak sie
      pisze )
      • Gość: Farba Re: Asian Dub Foundation rulezz... IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 15.03.02, 18:52
        Gość portalu: Nobody napisał(a):

        > posluchaj Transglogal underground i fundamental ( moze niedokladnie tak sie
        > pisze )


        Thx. mozna go sciagnac na mp3??
      • kugel Re: Asian Dub Foundation rulezz... 13.06.02, 12:01
        Gość portalu: Nobody napisał(a):

        > posluchaj Transglogal underground i fundamental ( moze niedokladnie tak sie
        > pisze )
        Pisze się Transglobal u...smile)

    • kugel Re: Asian Dub Foundation rulezz... 13.06.02, 10:59
      Posłuchaj audio active, troszkę inaczej ale...
      • fxx Re: Asian Dub Foundation rulezz... 13.06.02, 11:09
        Spróbuj BLACK STAR LINER i generalnie posłuchaj sobie klasycznych rag
        indyjskich (najlepiej w tempie 32), chłopaki wymiatają bez elektroniki (roots).
        A.D.F. rządzi...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka