Gość: Farba IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 29.01.02, 23:14 Jestem ostatnio maxi zakrecony na ich punkcie. Pytanko: czy ktoś zna jeszcze jakies zespoly z takim Hindusko-Pakistanskimi brzmieniami?? Aaaaale nie mowcie tylko o Kula Shaker)) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
adamoose Re: Asian Dub Foundation rulezz... 30.01.02, 10:18 Posłuchaj sobie Nusrat Fateh Ali Khana. To może "zupełnie inna bajka", ale na pewno Nusrat był niesamowitą osobowością. pozdrawiam Adam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Farba Re: Asian Dub Foundation rulezz... IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 30.01.02, 18:25 adamoose napisał(a): > Posłuchaj sobie Nusrat Fateh Ali Khana. To może "zupełnie inna bajka", ale na > pewno Nusrat był niesamowitą osobowością. > > pozdrawiam > Adam Thx stary)) Odpowiedz Link Zgłoś
adamoose Re: Asian Dub Foundation rulezz... 30.01.02, 20:47 Nusrat Fateh Ali Khana odkrył dla Europy Peter Gabriel. Jak z pewnością wiesz muzykę NFAK wykorzystał w "Ostatnim Kuszeniu Chrystusa" oraz "Urodzonych Mordercach". Ciekawą grupą jest też Suns of Arqua... Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Qlka Re: Asian Dub Foundation rulezz... IP: 192.168.1.* 13.02.02, 10:43 A byliście na ich koncercie w stodole?Niesamowity odjazd! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Farba Re: Asian Dub Foundation rulezz... IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 14.02.02, 21:36 Gość portalu: Qlka napisał(a): > A byliście na ich koncercie w stodole?Niesamowity odjazd! Niestety nie. ale mam "Naxalite" z koncertu ma oslode)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Qlka Re: Asian Dub Foundation rulezz... IP: 192.168.1.* 19.02.02, 13:25 Dobre i to...)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mefisto Re: Asian Dub Foundation rulezz... IP: *.chello.pl 17.03.02, 11:28 koncert był niezły, tylko dlaczego grali tylko godzinę ???, na szczęście potem pojawili się w CDQ i impreska była superowa !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Qlka Re: Asian Dub Foundation rulezz... IP: *.lukowa7.waw.pl 17.03.02, 16:00 takie były wymogi tej głupiej stodoły!!!!!!!!!!!!!teraz przyjeżdża US3, i tez pewnie będą mpgli grać godzinę, bo potem jest dysko-błysko... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nobody Re: Asian Dub Foundation rulezz... IP: *.kutno.sdi.tpnet.pl 15.03.02, 09:47 posluchaj Transglogal underground i fundamental ( moze niedokladnie tak sie pisze ) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Farba Re: Asian Dub Foundation rulezz... IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 15.03.02, 18:52 Gość portalu: Nobody napisał(a): > posluchaj Transglogal underground i fundamental ( moze niedokladnie tak sie > pisze ) Thx. mozna go sciagnac na mp3?? Odpowiedz Link Zgłoś
kugel Re: Asian Dub Foundation rulezz... 13.06.02, 12:01 Gość portalu: Nobody napisał(a): > posluchaj Transglogal underground i fundamental ( moze niedokladnie tak sie > pisze ) Pisze się Transglobal u...) Odpowiedz Link Zgłoś
kugel Re: Asian Dub Foundation rulezz... 13.06.02, 10:59 Posłuchaj audio active, troszkę inaczej ale... Odpowiedz Link Zgłoś
fxx Re: Asian Dub Foundation rulezz... 13.06.02, 11:09 Spróbuj BLACK STAR LINER i generalnie posłuchaj sobie klasycznych rag indyjskich (najlepiej w tempie 32), chłopaki wymiatają bez elektroniki (roots). A.D.F. rządzi... Odpowiedz Link Zgłoś