Gość: PIOTR IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.10, 21:18 Czy ktos był w hotelu Karolina w SB, proszę o opinie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bulgarskiewakacje.pl Re: SB 17.06.10, 21:25 Hotel jest ok. Jedyny mankament/może zaleta to położony jest dość daleko od centrum. błiżej z niego i to znacznie do Nesebaru niż tak naprawdę do głównej części SB. Odpowiedz Link Zgłoś