IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.10, 21:18
Czy ktos był w hotelu Karolina w SB, proszę o opinie.
Obserwuj wątek
    • bulgarskiewakacje.pl Re: SB 17.06.10, 21:25
      Hotel jest ok. Jedyny mankament/może zaleta to położony jest dość daleko od
      centrum. błiżej z niego i to znacznie do Nesebaru niż tak naprawdę do głównej
      części SB.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka