Dodaj do ulubionych

jak zrobic linki

24.04.04, 23:19
?
Obserwuj wątek
    • Gość: zalogowana Re: jak zrobic linki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.04.04, 18:19
      zaznaczasz adres z pasku adresu, klikasz prawą łapą myszki,wybierasz kopij,
      idziesz gdzie masz iść i deptasz znowu na prawą łapę i wklejasz,

      Albo przed www wpisujesz h t t p : // ale obok siebie, wtedy to znika i
      zostaje aktywny adres, zaczynający się na www.
      • artlomen Re: jak zrobic linki 25.04.04, 21:25
        dzienki
        • tebe Re: jak zrobic linki 26.04.04, 13:07
          Jeśli chodzi Ci o zakładki, to tu jest więcej o tym;
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=8&w=12227252

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka