Gość: zalogowana Re: jak zrobic linki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.04.04, 18:19 zaznaczasz adres z pasku adresu, klikasz prawą łapą myszki,wybierasz kopij, idziesz gdzie masz iść i deptasz znowu na prawą łapę i wklejasz, Albo przed www wpisujesz h t t p : // ale obok siebie, wtedy to znika i zostaje aktywny adres, zaczynający się na www. Odpowiedz Link Zgłoś
tebe Re: jak zrobic linki 26.04.04, 13:07 Jeśli chodzi Ci o zakładki, to tu jest więcej o tym; forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=8&w=12227252 Odpowiedz Link Zgłoś