Dodaj do ulubionych

Odejściez godnością

15.04.19, 12:33
Widzę, że Agora bardzo nas blogerów nie lubi˝w nie lubi. Do 29 kwietnia jest czas na przeniesienie bloga, a już dzisiaj jakieś klocki na blogu i brak polskich czcionek.Nieładnie panie AM!!!!!! Też u Was na blogach brakuje polskich czcionek?
P.S. I dlaczego ciągle pojawia się jeszcze strona: ZAŁÓŻ BLOGA??????
Obserwuj wątek
  • bertbertbert Re: Odejściez godnością 15.04.19, 13:01
   Przeciwnie - cenimy naszych blogerów, dlatego w każdej sytuacji staramy się pomóc. 29 kwietnia zostanie zamknięty serwis Blox.pl, ale na przeniesienie swoich blogów masz więcej czasu. Zasoby blogów już gotowe do pobrania na stronie konta, będą dostępne dla Was aż do 30 listopada 2019! To bardzo dużo czasu, aby móc na spokojnie je pobrać i wykonać import bloga. Sprawdziliśmy i wszystkie 4 Twoje blogi wyświetlają się prawidłowo. Napisz proszę do nas na blox@agora.pl i doprecyzuj, którego bloga dotyczy problem ze złym wyświetlaniem polskich znaków.
   • bertbertbert Re: Odejściez godnością 15.04.19, 13:13
    Przypominamy, że informację o zamknięciu serwisu przekazaliśmy Wam 25 lutego. Do 30 listopada macie czas, aby pobrać zasoby waszych blogów i przenieść bloga na inną platformę - to aż 9 miesięcysmile Przygotowaliśmy dla Was instrukcję jak przenieść bloga na platformę Wordpress, opisując krok po kroku poszczególne etapy. We wszelkich problemach z importem bloga pomagamy (zgłaszajcie się na blox@agora.pl). Jeśli już przenieśliście bloga to na stronie konta możecie ustawić informację o jego nowym adresie, która wyświetli się na blogu po zamknięciu serwisu Blox.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka