agenting 16.08.06, 13:38 Jak ustawić zakładki aby po kliknięciu na nie otwierały sie w nowym oknie bez wyłączania bloga? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
elwinga_waw Re: linki 16.08.06, 13:47 O ile wiem, raczej się nie da. Bo w polu na adres wpisujesz po prostu adres, nie kod html, w którym dałoby się dodać 'target="blank"'. Ale przecież jest (przynajmniej w IE) prosta opcja otwarcia linka w nowym oknie - klikasz na niego, jednocześnie wciskając Enter... Lub prawy klawisz i "otwórz w nowym oknie"... Odpowiedz Link Zgłoś
kp1985 Re: linki 16.08.06, 22:13 Tu właściwie powinna być wielka prośba do adminów, by domyślnie zrobili atrybut target ustawiony na _blank. Myślę, że to jest najlepsze rozwiązanie i dla nas userów i dla odwiedzających. Odpowiedz Link Zgłoś
ols Re: linki 16.08.06, 22:40 Nasze zdanie o target="_blank" jest z grubsza zbieżne z tym, co pisze Bellois: skocz.pl/_blank Poza tym w więkoszości myszek jest środkowy klawisz, który służy do otwierania stron w nowej karcie. Klikanie prawym przyciskiem myszy na linku też czyni cuda. Odpowiedz Link Zgłoś
quentiin Re: linki 16.08.06, 23:00 elwinga_waw napisała: > Ale przecież jest przynajmniej w IE) prosta opcja otwarcia linka w nowym oknie Polecam Firefoxa i łechtaczkę myszki Odpowiedz Link Zgłoś