ols
20.11.07, 13:50
Mamy właśnie w przygotowaniu kilka zmian:
A) tytuły wpisów będą linkować do strony notki
B) w title strony pojawi się nazwa aktualnie wybranej kategorii
C) dodanie nazwy aktualnej kategorii ponad wpisami
D) lista ostatnich notek będzie się publikowała też na stronie notki
E) tytuł bloga / tytuły notek w znacznikach <h>
I teraz 3 kwestie:
- Chcielibyście to mieć jako opcje do wyboru czy po prostu to włączyć? Wydaje nam się, że C i E powinny być opcjonalne.
- Jakie <h> (<h1/2/3/etc> proponujecie dobrać, żeby jak najmniej popsuć istniejące szablony?
- Co w ogóle o tym sądzicie?