IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.12.06, 10:33
Hej,
jade na Sylwestra z biurem UTC na Slowacje, do Liptowskiego Jana, do Hotelu
Start-oferte kupilem za 379 pln przedwczoraj, ale mam troche pytan. Byl tam
ktos z forumowiczow ? Czy ktos byl na Sylwestrze z UTC ? Jak jest, czego sie
spodziewac ?
Pozdrawiam
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka