IP: *.aster.pl 30.09.07, 13:56
Moje pyt. niekoniecznie jest związane z wychowaniem dzieci, ale
jesli może Pani odpowiedzieć, będe wdzięczna: Czy mogłaby Pani
wskazac mi ośrodek w W-wie, ( może być też prywatnie ), gdzie leczy
się fobie?
dziekuję za informację!
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • justyna_dabrowska Re: fobia 01.10.07, 16:18
      Polecam Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie na ul. Katowickiej.
      Pracuja tu terapeuci i psychiatrzy. Większośc posiada certyfikat obu
      towarzystw PTP.

      Pozdrawiam
      JD

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka