Dodaj do ulubionych

Castle Party 2010

14.05.10, 00:14
Kto sie wybiera?
Ewentualnie kto tam bywa/bywal - bo ja wiem tyle co sobie na stronie
przeczytalam i obejrzalam, a tak bym chciala w tym roku sie wybrac.

No dobra, przyznam sie, najbardziej ze wzgledu na stroje - bo gdzie
indziej mozna sie w takich przebraniach publicznie pokazac?;)
Obserwuj wątek
    • yaga7 Re: Castle Party 2010 14.05.10, 05:59
      To nie są przebrania :)

      Myślę, że sporo osób gdyby mogło, to by tak chodziło normalnie, a sporo osób (w
      tym moi znajomi) chodzi tak może nie codziennie, ale do knajpy czy na imprezy
      jak najbardziej.

      Ja w tym roku nie jadę, bo jadę na Wave Gotik Treffen :)
      • daslicht Re: Castle Party 2010 14.05.10, 12:03
        A mnie teraz zazdrość zżera, bo nie wyrobię się na WGT choćbym na rzęsach stanęła ;(
        • yaga7 Re: Castle Party 2010 14.05.10, 19:12
          Ja mam czas zarezerwowany już od stycznia, bo wtedy się z kumpelą zdecydowałyśmy :)
    • daslicht Re: Castle Party 2010 14.05.10, 12:02
      Ja jeżdżę co roku. Byłam już 6 razy. W tym roku zadzwoniłam do pani wynajmującej miejsca w szkole/internacie, by zająć sobie miejsce po raz siódmy. Całośc trwała 12 sekund. Babka wrzasnęła, trzasnęła słuchawką i przestała odbierać telefon. Przed chwilą sprawdziłam jeszcze raz i "abonent czasowo niedostępny". Nie rozumiem o co w tym chodzi.
      Nie wiem także co teraz robić, bo zburzyło mi to cały porządek świata.

      Co do strojów - racja. To jedyny taki czas w roku, gdy człowiek może założyć to co zawsze chciał, ale nie miał odwagi... czy raczej możliwości, bo raczej nie pójdę do szkoły w kiecce z lateksu ^^
      • drzazga1 Re: Castle Party 2010 14.05.10, 14:36
        Wiedzialam, kto sie pierwszy odezwie:)


        Yaga - na co dzien takie stroje bylyby jednak malo wygodne przy moim
        trybie zycia. Watpie, zebym wstawala ok 5 rano, zeby zdazyc
        zasznurowac sie w gorset, zrobic wymyslny makijaz. za leniwa jestem,
        ot co;) ale okazyjnie to cudo, z racji miejsca pobytu mialam taka
        okazje na haloweenowe party sluzbowe - bylam jedyna osoba na sali,
        ktora stroj skomponowala z rzeczy, ktore juz miala w szafie i smiem
        twierdzic, ze na tle reszty w gotowych tandetnych "przebraniach"
        wygladalam najlepiej. Tylko buty bym wolala inne, ale przynajmniej
        mialy te 10 cm stalowego szpikulca jako obcas:D

        Daslicht - wlasnie o noclegi m.in. mi chodzilo. Najchetniej
        wykupilabym wspolne z jakas forumka, tyle, ze nie mam pojecia gdzie
        i jak (do 22 lipca jestem uziemiona za granica, wiec wszystko musze
        zalatwiac przez net, telefon, przelewy).
        Sluchaj, moze ta babka od noclegow akurat miala wysyp jakichs
        durnych telefonow, ktos sie pomylil albo debilny dowcipnis?Stad jej
        reakcja? Pisze poniekad z doswiadczenia, bo mnie sie takie rzeczy
        czasem zdarzaja. Masz do niej jakis inny kontakt - pisemny np.?
        • dorianne.gray Re: Castle Party 2010 14.05.10, 17:18
          Jeśli chodzi o noclegi warto przede wszystkim poszukać kontaktów na oficjalnej
          stronie CP i w internecie (przynajmniej jeśli chodzi o kwatery prywatne).
          Większość mieszkańców Bolkowa chętnie korzysta z okazji dorobienia sobie
          wynajmem pokojów lub nawet całych mieszkań na czas festiwalu. Jest też pole
          namiotowe, bardzo tam sympatycznie, acz ryzykownie ze względu na pogodę.
          W tym roku będę po raz dwunasty, kilka razy musiałam sobie odpuścić (np. z
          powodu porodu...) - oj wiem, wiem dobrze co tam tak ciągnie... Już zaczynam
          przebierać nogami!...
          • yaga7 Re: Castle Party 2010 14.05.10, 19:14
            Jak szukalam w zeszłym roku noclegów, to na oficjalnej nie znalazłam nic. Ale
            ogłoszenie tam wrzuciłam.
            Jest też strona Bolkowa jako miasta i też tam można wrzucić.
            Na jakieś portale ogłoszeniowe też wrzucałam.
            Kilka osób do mnie napisało i namiary miałam. Ale koniec końców i tak
            zmienialiśmy nocleg. I jak przyjechaliśmy na miejsce, to sporo mieszkańców nas
            zaczepiało, czy nie szukamy noclegu, więc moim zdaniem i w ciemno można jechać.
            • daslicht Re: Castle Party 2010 14.05.10, 19:32
              Trzeba będzie tak zrobić, w sensie ogłoszenia. Trochę mam stracha, że oni wolą grupę osób od jednej... ale może znajdzie się ktoś kto chce zarobić, a boi się grupy hałaśliwych gotów w swoim domu ^^
              • drzazga1 Re: Castle Party 2010 14.05.10, 23:25
                A moze zmontujemy sobie grupke tutaj na forum?
                Pole namiotowe - trzeba jeszcze miec namiot:P

                Ja strasznie bym chciala pojechac, troche mi nieporecznie samej jednej, w
                dodatku zielonej w temacie sie tam pchac, ale w najgorszym razie jestem do tego
                zdolna:D
                • daslicht Re: Castle Party 2010 15.05.10, 13:23
                  Właśnie, trzeba miec namiot i to dużo większy, jeśli ma się jeszcze tony ciuchów. Do tego na polu są słabe warunki sanitarne, a jak spadnie deszcz... łaaaa, masakra!
    • plica Re: Castle Party 2010 18.05.10, 21:04
      ja jeszcze nie jestem w 100% pewna, ale pewnie bede. Yaga, to co z nasza wspolna fotka z zeszlego roku ? ;)
      • yaga7 Re: Castle Party 2010 18.05.10, 22:07
        Jak wrócę z WGT, to prześlę.
        A właśnie się pakuję i rano śmigam w podróż - mam nadzieję, że bez większych
        opóźnień :(
        • plica Re: Castle Party 2010 18.05.10, 22:28
          miłej zabawy
    • daslicht Re: Castle Party 2010 27.07.10, 16:51
      Jutro już jadę!
      Jak zauważycie mnie i/lub Drzazgę, to podchodźcie, nie gryziemy!
      (w każdym razie ja nie)
      • yaga7 Re: Castle Party 2010 27.07.10, 17:20
        Dobrej zabawy!

        Wrzuć jakieś foty po powrocie :)
        • plica Re: Castle Party 2010 27.07.10, 17:52
          bawcie sie dobrze. ja jednak nie jade :(

          Yaga, moze znalazlas te foty z zeszlego roku ?
          • yaga7 Re: Castle Party 2010 27.07.10, 20:57
            Odezwij się na gazetowego, to postaram się pamiętam i Ci przesłać :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka