Dodaj do ulubionych

HITY I KITY 2019!

22.01.20, 16:38
Hity i kity to zawsze był mój ulubiony wątek na forum, więc nie odpuszczę szansy na podsumowanie roku 2019 i okazji do poczytania o waszych rekomendacjach.

Hity
idą pierwsze:

- Nineczka Majóweczka naturalny krem na noc www.naturalnabogini.pl/kosmetyki-naturalne/do-twarzy/kremy/krem-przeciwzmarszczkowy-premium-214.html
Poznałam Ninę i jej męża na targach eko, zachwyciła mnie jej cera, krem ma moc, odżywia, regeneruje, ujędrnia, miód na skórę.

- Ministerstwo Dobrego Mydła i ich serum www.ministerstwodobregomydla.pl/product-pol-61-ROZA-MALINA.html - oleiste, pachnące, przyjemne w używaniu. W grudniu wprowadzili też krem - konfiturę www.ministerstwodobregomydla.pl/product-pol-84-KONFITURA-ROZA-MALINA.html. Idealna pod makijaż, szybko sie wchłania i nie zostawia tłustości na twarzy.

- Biochemia Urody toniki z kwasami, jest kilka do wyboru, fajna alternatywa dla o wiele droższego Pixie www.biochemiaurody.com/sklep/tonikpha6.html

- Nacomi serum rozjaśniające, bardzo dobry produkt w bardzo dobrej cenie (dostępny w Hebe)
www.srokao.pl/2019/12/nacomi-glow-serum-cos-w-sam-raz-dla.html?fbclid=IwAR0DXjveABqYiHlBbmaBEQEXMMU4QoMgZEMiIvzJ6xkaJDt0QBdNM6stK88
- Puder brązujący Bronze Goddess www.sephora.pl/Makijaz/Cera/Pudry-brazujace/Bronze-Goddess-Puder-brazujacy/P1388033 dla naturalnie bladych ludzi wersja 01 Light. Daje delikatne rozświetlenie i zbrązowienie, przez cały dzień ładnie się utlenia, nie robi smug.

- Tusz do rzęs Catrice Eyeconista Lash Millionizer catrice.eu/pl/oczy/maskary-do-rzes.html tani a dobry

- Rozświetlacz Fridge fridge.pl/glow-beauty idealny towarzysz całych letnich dni, od rana do wieczora piękny naturalny glow.

Kity:
- Tusz L'oreal Bambi Eye - po dwóch godzinach się kruszy i osypuje, może i nawet daje wydłużenie ale co mi z tego skoro mam go pod oczami a nie na rzęsach

- Annabelle Minerals - nie umiem w podkłady mineralne, próbowałam tak i siak, na mokro, na sucho, na bazę, bez bazy, jednym pędzlem, drugim, trzecim. U mnie Annabelle nie spełnia żadnej obietnicy za to wysusza jak żaden z kosmetyków kolorowych.

- Kosmetyki polskiej marki Miya. Mam słabość do kosmetyków naturalnych krajowej produkcji. Miyi daję szansę raz za razem i zawsze żałuję. Peeling do ciała wysechł na kamień po tygodniu w pudełeczku, kremy zapychają, produkty oczyszczające mażą i nie oczyszczają, rozświetlacz do twarzy splywa na kości żuchwy. Teraz wypuścili szminki i pewnie też kupię...

Do czytania

Nadal wolę w sieci czytać niż słuchać lub oglądać, nie dla mnie więc blogerki przerzucają się na youtube. I poczytuję:

- www.srokao.pl
- blingsis.com/pl/
- doktorania.pl
- pantabletka.pl
- piggypeg.pl

A teraz czekam na wasz przegląd szafek w łazience :-)
Obserwuj wątek
    • kaga9 Re: HITY I KITY 2019! 23.01.20, 01:26
      No wreszcie! Ileż można czekać 😉

Hit, taki że hit, że on i długo nic, to hydrolat. Odkryłam hydrolat! Jakże mi genialnie wyrównał nawilżenie skóry. Po nieudanym eksperymencie z werbeną, co to mnie uczuliła, a nikt inny jej nie chciał, pozostałam wierna różanemu z Make Me Bio. Składam hołd Maggiannie 💞

Drugi hit to olejek do demakijażu. Najfajniejsza była Rosadia, ale słabo dostępna jest. Olejek w sumie był już hitem w ubiegłym roku.

Trzeci to krem do rąk Eldena (czerwony) nabyty za 5 zł w markecie Aldi. Śmierdzi i jest tępy, ale lepszego nie miałam. A już na pewno nie za tę cenę.

Czwarty to korektor Essence Camouflage+ Matt. Bardzo dobrze kryje i się nie ściera.

Piąty to kategoria tanie tusze, ja zawsze używam dwóch. No i wyróżniam Miss Sporty Fabulous Lash. Stretch It! jako jeden z tych dwóch. Bardzo ładnie maluje mi dolne rzęsy i uzupełnia kolor na górnych.

Co do kitów, to jest ich mnóstwo i mają jedną wspólną cechę: perfumy w składzie. Szlag mnie trafia, że wszystko musi pachnieć, bo moja skóra na substancje zapachowe reaguje skrajnie źle. Musiałam zrezygnować z antyperspirantow (przerzuciłam się na alun, ale jeszcze nie wiem, jak sprawdzi się w wysokiej temperaturze czy podczas konkretnego wysiłku) i niektórych kremów. Wciórnosci. Rozmaici producenci się chwalą, aj waj, że naturalne, że weganskie, ale żeby zrobić nieperfumowane, to już nie.

Tak że o.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka