daslicht
27.06.09, 02:24
Bilet już mam, więc mogę spokojnie zakładać wątek. A poza tym i tak
pada i sezon ogórkowy blablabla... ^^
Wiem o paru forumkach co też idą. Ktoś jeszcze się wybiera na ten
wspaniały zespół?
Założe na ten koncert moje buty na koturnach 20 cm. Postanowiłam
spojrzeć panom z zespołu prosto w oczy ^^ no i nikt mi zasłaniać nie
będzie