tropem_misia1 19.05.09, 17:59 Nie da się kogoś wyprzedzić, jeśli się chodzi jego śladami. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ziolo.zielone Re: problem tropiący. 19.05.09, 18:00 A jeśli ślady tworzą okrąg? Tak tylko pytam... Odpowiedz Link
krokodyl_13 Re: problem tropiący. 19.05.09, 18:01 Ale jak jesteś blisko to można spróbować przeskoczyć. Odpowiedz Link
3nik Re: problem tropiący. 19.05.09, 18:12 Zwłaszcza jak się tropi lisa a chodzi śladami wilka... Odpowiedz Link
3nik Re: problem tropiący. 19.05.09, 18:24 A i to dlatego ta kartoteka - liczysz, że ktoś się sam przyzna. Ale ja nie jestem niedźwiedziem przecież! Odpowiedz Link
krokodyl_13 Re: problem tropiący. 19.05.09, 18:15 tropa lubi tropić a nie znajdować ot co Odpowiedz Link
krokodyl_13 Re: podobno 19.05.09, 18:38 I tu nie masz racji turbina w elektrowni wodnej się kręci w kółko i wytwarza prąd - dobre nie Odpowiedz Link
krokodyl_13 Re: podobno 19.05.09, 20:22 Jak włożysz do gniazdka dwa gwoździe to znajdziesz prąd nie musisz szukać elektrowni Odpowiedz Link
annrez Re: podobno 19.05.09, 21:42 juz Skaldowie spiewali cos o tropieniu kroliczka czy czegos tam ale nie wiem czy po kole , spirali czy .... Odpowiedz Link
krokodyl_13 Re: podobno 19.05.09, 22:17 droga nie była ważna, ale to by gonić go a nie złapać Odpowiedz Link