Dodaj do ulubionych

problem tropiący.

19.05.09, 17:59
Nie da się kogoś wyprzedzić, jeśli się chodzi jego śladami.
Obserwuj wątek
    • ziolo.zielone Re: problem tropiący. 19.05.09, 18:00
      A jeśli ślady tworzą okrąg? Tak tylko pytam...
      • ziolo.zielone Re: problem tropiący. 19.05.09, 18:01
        Albo spiralę?
        • krokodyl_13 Re: problem tropiący. 19.05.09, 18:03
          to zasadzka
          • ziolo.zielone Re: problem tropiący. 19.05.09, 18:05
            Wtedy nie tropić czy tropić?
    • krokodyl_13 Re: problem tropiący. 19.05.09, 18:01
      Ale jak jesteś blisko to można spróbować przeskoczyć.
      • tropem_misia1 Re: problem tropiący. 19.05.09, 18:07
        ale kombinujeciesmile))))))))
        • ziolo.zielone Re: problem tropiący. 19.05.09, 18:13
          Bo tropienie nie musi być proste!
    • 3nik Re: problem tropiący. 19.05.09, 18:12
      Zwłaszcza jak się tropi lisa a chodzi śladami wilka...
      • tropem_misia1 Re: problem tropiący. 19.05.09, 18:15
        ja..tylko niedźwiedzia
        • 3nik Re: problem tropiący. 19.05.09, 18:24
          A i to dlatego ta kartoteka - liczysz, że ktoś się sam przyzna. Ale ja nie
          jestem niedźwiedziem przecież!
      • krokodyl_13 Re: problem tropiący. 19.05.09, 18:15
        tropa lubi tropić a nie znajdować ot cosmile
        • ziolo.zielone Re: problem tropiący. 19.05.09, 18:16
          Dlatego polecam po okręgusmile
          • tropem_misia1 podobno 19.05.09, 18:20
            kręcenie sie w kółko do niczego nie prowadzi
            • krokodyl_13 Re: podobno 19.05.09, 18:38
              I tu nie masz racji turbina w elektrowni wodnej się kręci w kółko i
              wytwarza prąd - dobre niewink
              • tropem_misia1 Re: podobno 19.05.09, 18:43
                nie chcę coś wytworzyć,chcę coś znaleźć
                • krokodyl_13 Re: podobno 19.05.09, 20:22
                  Jak włożysz do gniazdka dwa gwoździe to znajdziesz prąd nie musisz szukać elektrowni
                  • tropem_misia1 Re: podobno 19.05.09, 20:29
                    jak Ty mi dobrze życzysz
                    • krokodyl_13 Re: podobno 19.05.09, 21:02
                      Ja tylko nie chcę żebyś się nachodziła
                      • annrez Re: podobno 19.05.09, 21:42
                        juz Skaldowie spiewali cos o tropieniu kroliczka czy czegos tam ale
                        nie wiem czy po kole , spirali czy ....
                        • krokodyl_13 Re: podobno 19.05.09, 22:17
                          droga nie była ważna, ale to by gonić go a nie złapaćsmile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka