migotka-2
11.03.10, 18:21
Jak walczycie z pospolitym syfulstwem zwanym w kręgach lekarskich wirusem HPV,
a tak normalnie to opryszczką? Odebrałam se wyniki z biopsji takiego, co nie
wygląda na opryszczkę, wyszło, że to ona jest. I chirurg namawia żeby wyciąć
dziadostwo bo głęboko siedzi.
I nie śmiać się!!!!!! W pięcie ją mam, i boli jędza jedna jak chodzę. Ale miły
pan doktór powiedział, że szwy trzeba będzie założyć a ja się boję ingerencji
w me ciało. O boże to pewnie kara za wyśmiewanie się ze Żmijki!
I jak oni mi ją wytną to co ja o kulach będę chodzić? O Boże dlaczego ja?