Dodaj do ulubionych

Gqadać mi tu zaraz!

11.03.10, 18:21
Jak walczycie z pospolitym syfulstwem zwanym w kręgach lekarskich wirusem HPV,
a tak normalnie to opryszczką? Odebrałam se wyniki z biopsji takiego, co nie
wygląda na opryszczkę, wyszło, że to ona jest. I chirurg namawia żeby wyciąć
dziadostwo bo głęboko siedzi.

I nie śmiać się!!!!!! W pięcie ją mam, i boli jędza jedna jak chodzę. Ale miły
pan doktór powiedział, że szwy trzeba będzie założyć a ja się boję ingerencji
w me ciało. O boże to pewnie kara za wyśmiewanie się ze Żmijki!
I jak oni mi ją wytną to co ja o kulach będę chodzić? O Boże dlaczego ja?
Obserwuj wątek
    • doral2 Re: Gqadać mi tu zaraz! 11.03.10, 18:27
      opryszczka na PIĘCIE???
      w imię ojca i syna!!
      migotka, już jesteś wystarczająco popularna, nie musisz se opryszczki na pięcie
      hodować wink

      normalnie to się te gówno heviranem w końskich dawkach leczy. ale na pięcie to
      nie mam pojęcia jak.

      ani chybi kara boska za żmijkę wink
      • migotka-2 Re: Gqadać mi tu zaraz! 11.03.10, 18:39
        Doral kurwa ja karmię!!!!!! Chirurg pocieszał, że ten rodzaj to najczęściej na
        powiece lub kroczu! O Boże..........
        • doral2 Re: Gqadać mi tu zaraz! 11.03.10, 18:44
          wolisz przestać karmić czy mieć podziabaną piętę??
          w końcu prędzej czy później i tak będziesz musiała przestać karmić...więc może
          to dobra okazja??
          • migotka-2 Re: Gqadać mi tu zaraz! 11.03.10, 18:47
            A weź babo! Ja się booooooję!
            • doral2 Re: Gqadać mi tu zaraz! 11.03.10, 18:57
              ale czego się boisz? przestać karmić czy dziabania??
              jak przestaniesz karmić to heviran zalatwi sprawę i nie masz dziabania.
              a jak bedziesz karmić, to nie ma heviranu i dziabanie załatwia sprawę.
              twój wybór smile
              • migotka-2 Re: Gqadać mi tu zaraz! 11.03.10, 19:07
                No dziabania się boję! No ba ja będę leżeć o on w tej pięcie tak będzie grzebał!
                W poniedziałek idę na audiencję!
                • doral2 Re: Gqadać mi tu zaraz! 11.03.10, 19:21
                  zasięgnij zęzyka u innego wracza...na wszelki wypadek.
                  • aguacate Re: Gqadać mi tu zaraz! 11.03.10, 19:47
                    Ja sie zaszczepilam na HPV. Mowia, ze szczepionka jest 100%
                    skuteczna, zanim rozpocznie sie zycie seksualne, natomiast "po"
                    znacznie podwyzsza odpornosc na wirusa.
                    Opryszczka wargowa to nie jest dokladnie to samo, co genitaliowa,
                    ale to ta sama grupa wirusa. Wiec na wargowe szczepionka tez dziala.
                    Zadowolona jestem.
                    (skurwysynsko droga byla, ale firma nam dofinansowywala i rozlozyla
                    platnosc na 6 miesiecy, wiec luzik)
                • tabakierka2 a poza tym patrz 12.03.10, 07:11
                  Wirus brodawczaka ludzkiego (HPV, Human Papilloma Virus) - wirus z
                  rodziny Papillomawirusów. Istnieje około 100 typów tego wirusa, z
                  których część może być przyczyną łagodnych zmian w postaci brodawek
                  na skórze, część powstawania łagodnych zmian w postaci kłykcin
                  kończystych, a część nowotworów złośliwych jak rak szyjki macicy.
    • karra-mia Re: Gqadać mi tu zaraz! 11.03.10, 19:51
      opryszczka w pięcie???
      Matko jedyna, Boże uchroń...a ja narzekam na to dziadostwo, jak mi
      się na ustach zrobi... a to się może zrobić na pięcie np???? surprised
      to ja nie wiem, czy to leczyć, ale może popytać innego lekarza
      jeszcze
    • magiczna_marta Re: Gqadać mi tu zaraz! 11.03.10, 20:06
      Migotka- a bardzo Cie to boli? Bo ja tez mialam takie talatajstwo na
      stopie, w ciazy sie pojawilo, bylam u dermatologa i powiedzial zeby
      zostawic na razie bo moze zniknac (ale nie musi) i jak przestalam
      karmic to badziewie sobie takim plynem z pedzelkiem zalatwilam co na
      odciski sie stosuje.
      • migotka-2 Re: Gqadać mi tu zaraz! 11.03.10, 20:11
        No jak chodzę to boli i też mi w ciąży z młodym wylazło potem wlazło a teraz
        znowu jest i rośnie, i niech to szlak bo ja się najnormalniej boje grzebania! Ja
        technik sekcyjny! Jak byłam w ciąży to mi dawali coś na to świństwo ale to ponoć
        półśrodek, trza ciąć.
    • totorotot Re: Gqadać mi tu zaraz! 11.03.10, 20:18
      piętkę pierdut, mniejsze butki będziesz mogla nosic

      poza tym zawsze mozesz powiedziec zmijce: mam cie w piecie, a ona pomysli: o, jaka kulturalna, nie powiedziala 'mam cie w dupie'
      • kotka.zielonooka Re: Gqadać mi tu zaraz! 11.03.10, 20:58
        Pierwy raz słysze o opryszcze na piecie ...
        ale fakt , faktem lepiej tam niz na wargach sromowych smile
        niestety nie podpowiem jak sie leczy bo mnie opryszczka - jakakolwiek -
        szczesciem omineła (czasem tylko zajady mi sie robią w kąsiku ust smile)
        • kotka.zielonooka Re: Gqadać mi tu zaraz! 11.03.10, 20:59
          ps. ale chyba ja bym usunela chirurgicznie
          zabieg pewnie pod zwyklym znieczuleniem (zadne narkozy) - to co sie boisz?smile,
        • migotka-2 Re: Gqadać mi tu zaraz! 11.03.10, 21:07
          Kota zajady to ponoć też w ten deseń, tak chirurg mówił.
    • domiel6 Re: Gqadać mi tu zaraz! 11.03.10, 22:02
      Sprobuj sposobu babcinego,niektorym pomogl na kurzajki na stopach( to nie zart
      ludzie pisali,ze to im pomoglo)a wiec:ziemniaka przekroic na pol posmarowac
      kurzajke czy odcisk,badz twoja opryszczke obiema polowkami ziemniaka.Nastepnie
      ziemniaka zlaczyc np wykalaczkami i zakopac w ziemi.Gdy ziemniak zgnije
      kurzajka,odcisk podobno tez.Powodzenia.
    • mamolka1 Re: Gqadać mi tu zaraz! 11.03.10, 22:07
      Rany kota Migotka co to za impreza była, że opryszczkę genitalną
      masz na pięcie ????
      Ja bym na Twoim miejscu cięła - raz a porządnie i z głowy a nie
      pierd... znaczy bawić się z półśrodkami.
      Na brzuchu się położysz, książkę poczytasz a pondoktor zrobi co
      trzeba
      • migotka-2 Re: Gqadać mi tu zaraz! 11.03.10, 22:13
        No właśnie skąd ja to mam? Ja się boję znieczulenia!!!! U dentysty też się
        boję!!! Bo to przecież wkłuć trzeba! I jeszcze w piętę i niby gdzie tam miejsce
        na to znieczulenie?
        • czarna.porzeczka Re: Gqadać mi tu zaraz! 12.03.10, 01:38
          no gdzies z boczku piety wkluja, albo nad kromka ( czyli gruba skora).
          • tabakierka2 migota 12.03.10, 07:24
            mojemu męzowi lekarz powiedział,że mógł to złapać na basenie -
            wystarczy, że miał małą rankę, ktoś inny miał to dziadostwo i
            przeszło na niego. Ten wirus odpowiada za opryszczkę, ale również za
            nowotwory szyjki macicy. To nie znaczy, że wyjdzie Ci na nodze
            opryszczka.
    • tabakierka2 Re: Gqadać mi tu zaraz! 12.03.10, 07:07
      Mężowi wycięli dziadostwo właśnie ze stopywink
      i jest spokój, ale babrało się toto straszliwie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka