dupetek
11.12.10, 11:40
Trzeba mieć nieźle naprane:)
www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20101211&typ=wi&id=wi05.txt
A ja z wrednej przekory właśnie sobie uruchomiłem:
www.youtube.com/watch?v=yAkvx5L-zGE&feature=list_related&playnext=1&list=MLGxdCwVVULXcemKW6-66i0hxW1AREsH5a
Zapraszam ewentualne przekornice i przekorników!:)