Dodaj do ulubionych

Martwić się?

30.01.20, 18:50
Mało piszę gdyż albowiem w głowie pustawo. Aliści bywam tu okiem i duchem. I widzę, że nie widzę ostatnio Ave - w tym roku ani dudu, abo cóś przegapiam. Co je? Nie lubię się niepokoić na zapas, ale właśnie to robię jakby. No?
Obserwuj wątek
    • inna57 Re: Martwić się? 30.01.20, 19:03
      Wydaje mi się że widziałam jakieś wpisy Wodzowej na kraju ale pewności nie mam. Też zauważyłam ten brak przy stole. Ostatnio nie była w najlepszym nastroju (raczej) ale zwalałam to na okoliczności zewnętrzne. Ja mam zwyczaj martwić się na zapas ale robię to raczej intymnie.

--
      ... Moje wyspy szczęśliwe ...
      ... Pozytywnie zakręcona xxx ...
      Mój świat igłą malowany
      ... Pozytywnie zakręcona 2 xxx ...
    • magdolot Re: Martwić się? 31.01.20, 02:17
      I ja się martwię od jakiegoś czasu. Choć nie miałam pewności, bo mam przerwy w zaglądaniu i coś mi mogło umknąć.
      Znaczek jakiś, Wodzowo? Westchnienie chociaż...

--
      "Kulminacją rządów PiS powinno być nadanie imienia Lecha Kaczyńskiego Jarosławowi Kaczyńskiemu." by 99venus
      • smutas13 Re: Martwić się? 31.01.20, 07:28
        Też się martwię nieobecnością Ave. Przejrzałam Forum Kraj.
        Ostatni wątek Ave to: forum.gazeta.pl/forum/w,28,168821420,168821420,Kolejne_lata_Pi_ciemnogrodu.html
        - z listopada 2019r.
    • 99venus Re: Martwić się? 31.01.20, 14:50
      Panie i Panowie-proszę się nie martwić.ŻYJE.Milczenie z całą pewnością jest chwilowe i spowodowane nostalgią klimatyczną.

--
      Popieraj PiS-oni wytna ostatnie drzewo,zniszczą kraj,ogłupią polskie dzieci,rozbroją Wojsko Polskie.
      Kulminacją rządów PiS powinno być nadanie imienia
      Lecha Kaczyńskiego Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka