17.02.21, 07:25
ktoś przyszedł na FzD i zapytał: właściwie dlaczego to forum jest w dziale "Kultura > książki".
Tak mi się przypomniało przy okazji przeczytania opowiadania "Zanim rzucisz kamieniem" Katarzyny Ryrych-Korczyńskiej.

kultura.gazeta.pl/kultura/7,114528,26790962,wszystkie-kolory-teczy.html#do_w=54&do_v=140&do_a=315&s=BoxRozImg7
Myślałam, że to jakieś wypracowanie szkolne, że autorka jest nastoletnią debiutantką... Resztą uwag będę się dzielić (albo i nie) sukcesywnie.

Zapraszam do dyskusji ;)
Obserwuj wątek
    • trusiaa Re: Kiedyś 17.02.21, 09:45
      Przyznam się, że najpierw przeczytałam zalinkowany tekst, a dopiero potem Twoją uwagę o nastoletniej debiutantce. I się zdziwiłam, znajdując autorkę w necie.
    • inna57 Re: Kiedyś 17.02.21, 16:55
      O książkach ja zawsze ale bardzo wybiórczo. Życie jest za krótkie żeby czytać wszystko jak leci.
      Właśnie jestem po lekturze drugiej części "Opowieści podręcznej" czyli "Testamentu" Margaret Atwood i jestem delikatnie rzecz ujmując przerażona jak niewiele kroków nam pozostało aby literacka fikcja stała się codziennością.
      • trusiaa Re: Kiedyś 17.02.21, 17:46
        Czytam właśnie "Testamenty" :)
        Zawsze mówiłam „nie”, gdy proszono mnie o napisanie drugiej części. Ale jako że zaczęliśmy zbliżać się do Gileadu, zamiast się od niego oddalać, ponownie to przemyślałam” - Atwood

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka