Dodaj do ulubionych

Pokojowy Nobel dla Baracka Obamy

    • allejra Żart? 09.10.09, 11:11
      To chyba jakiś żart...
    • tenare Pokojowy Nobel dla Baracka Obamy 09.10.09, 11:11
      To POKOJOWĄ nagrodę Nobla można dostać za:
      prowadzenie wojen napastniczych w Iraku i Afganistanie, utrzymywanie obozu
      koncentracyjnego w Guantanamo, tolerowanie tortur CIA itp itd.
      Nieźle....
    • igor83 Pokojowy Nobel dla Baracka Obamy 09.10.09, 11:11
      To chyba koniec Nobla. Z legendy stała się farsa.
    • bosman_plama Pokojowy Nobel dla Baracka Obamy 09.10.09, 11:11
      Kolejna kompromitacja tej nagrody. Co takiego zrobił Obama, by zasłużyć
      sobie na taką nagrodę? Zrezygnował z tarczy antyrakietowej? Podjął
      działania w celu zamknięcia Guantanamo? Kpina.
    • takajednaania Jestem zaskoczona. 09.10.09, 11:12
      Przecież ten człowiek nie ma żadnych osiągnięć. Jego dotychczasowa
      prezydentura to puste i bezproduktywne gadulstwo.
      A jest tylu innych, godnych tej nagrody.
      • baraqs Re: Jestem zaskoczona. 09.10.09, 11:41
        Popieram przedmówcę, Nobel się Obamie nie należy, jak więc widać ta nagroda
        traci sens, skoro przyznawana jest z byle powodu, a Obama wcale aż tak dużo nie
        osiągnął, wręcz niewyobrażalnie mało.
        Widać, że świat schodzi na psy, może i Kaczyńskim trzeba Nobla zafundować ;)
        Powinna się nazywać teraz Jobel, a nie Nobel, nagroda Jobla brzmi teraz lepiej.
    • radioerewan Pokojowy Nobel dla Baracka Obamy 09.10.09, 11:12
      ['] nagrodzie nobla. Cóż za głupi i koniunkturalny ruch!
    • caido A to dobre 09.10.09, 11:12
      Prezydent kraju, który prowadzi operacje wojskowe w różnych krajach, w których
      giną ludzie dostaje pokojową nagrodę. Józek Stalin tez powinien dostać swego
      czasu.
    • minusn Barack nie wywołał wojny - wystarczy! 09.10.09, 11:12
      Ciekawe czy kolor skóry mu przeszkodził czy może przeciwnie. W sumie nie
      bardzo wiem co takiego pokojowego zrobił Barack? Nie wypowiedział wojny
      Iranowi ani nikomu innemu? Nie wybudował tarczy w Polsce? Nieźle.
    • hobcio Re: Pokojowy Nobel dla Baracka Obamy 09.10.09, 11:12
      to jakiś żart? za co? za trzęsienie portkami przed chińczykami? to jan paweł II
      nie dostał a jakiś śmieszny plastikowy błazen tak? totalna dezawuzacja nagrody!
      • teyoo Re: Pokojowy Nobel dla Baracka Obamy 09.10.09, 15:54
        hobcio napisał:

        > to jakiś żart? za co? za trzęsienie portkami przed chińczykami? to jan paweł II
        > nie dostał

        A za co niby na paweł miał dostać nobla?
    • 77qwerty Re: Pokojowy Nobel dla Baracka Obamy 09.10.09, 11:12
      mnbvcx napisał:

      > nie za wcześnie?

      gratuluje refleksu
      (albo braku refleksu)
      bo napisales komentarz zanim artykuł pojawil sie na stronie
    • raind O ile pamiętam... 09.10.09, 11:12
      ...to Barack Obama jest przywódcą kraju, który właśnie prowadzi
      wojnę w Afganistanie i okupuje Irak. No comments.
      • ewra77 Ale są to wojny o pokój ;) 09.10.09, 12:12
        jw
    • thannatos Pokojowy Nobel dla Baracka Obamy 09.10.09, 11:13
      forum.gazeta.pl/forum/w,50,101333104,101333312,Re_Nobel_Obamy.html
    • jerzy.killer Za bycie Janosikiem ??? 09.10.09, 11:13
      No tak...zabieranie podatków obywatelom i rozdawanie im tym, którzy są za duzi
      aby upaść jest naprawdę w modzie:)....taki współczesny Janosik socjalista!

      Niech żyje socjalizm
    • ritazien Pokojowy Nobel dla Baracka Obamy 09.10.09, 11:13
      HA HA HA....

      nie no bez jaj... mogliby już skończyć już z promowaniem tego fircyka, zwanego
      czarnym mesjaszem, który póki co nic nie osiągnął. Zarówno na polu
      gospodarczym jak i "walki" o pokój...

      Śmiech i kompromitacja Komitetu Noblowskiego...

      PS. A Bush i tak był głupkiem... ;)
    • 1stanczyk Zwiazali mu rece: jesli zacznie wojne to pograzy 09.10.09, 11:13
      pokojowego Nobla na dziesieciolecia.
      Nie ma czym straszyc: caly amerykanski arsenal wojenny odstawili do lamusa z
      baza wojskowa w naszyym kraju wlacznie.
      Po czesci zdyskredytowali wysilki naszych pajacow politycznych na rzecz
      amerykanskiej bazy (bo przeciez wycofanie sie z tego zlego dla nas i zle
      wynegocjowanego przez Witolda Waszczykowskiego porozumienia bylo jednym z
      elementow "pracy (Prezydenta Stanow Zjednoczonych Obamy) na rzecz pokoju na
      swiecie".
      Pokojowy Nobel dla Baracka Obamy
      • plorg Tja, nie jedna wojna była już "dla pokoju" 09.10.09, 11:54

    • dorsai68 Absurdalna decyzj! 09.10.09, 11:13
      Za co? Za ciemniejszy kolor skóry i politpoprawne gadanie? Ten facet nic jeszcze nie zrobił, a już został uhonorowany.
      W 2007 roku pokojową nagrodę Nobla dostaje Al Gore za prezentację w powerpointcie, a teraz "a konto" nagrodę otrzymuje Obama.
    • kierowca-bombowca Re: Pokojowy Nobel dla Baracka Obamy 09.10.09, 11:14
      A może Osamie dać, też tak na zaś, licząc że coś w tej kwestii osiągnie kiedyś?
      Cóż za farsa...
    • podkowianka Pokojowy Nobel dla Baracka Obamy 09.10.09, 11:14
      I jak tu nie uciec od zarzutów, że nagrody Nobla są polityczne?
    • otis_tarda To nawet nie skandal. To zwykła kpina. 09.10.09, 11:14
      Co bowiem KONKRETNIE zrobił Obama, żeby dostać Nobla? Za "wysiłki" daje się
      laurki dzieciom, a nie nagrody dorosłym.

      Obciach, żenada, normalnie litość bierze.
      • marguyu Re: To nawet nie skandal. To zwykła kpina. 09.10.09, 11:15
        Za co? Za sam fakt istnienia?
      • kierowca-bombowca Re: To nawet nie skandal. To zwykła kpina. 09.10.09, 11:17
        A może jednak pomyliły im się literki? To miał być Osama :))))
      • bf109 Re: To nawet nie skandal. To zwykła kpina. 09.10.09, 12:50
        Im szybciej zlikwiduje albo chociaż ograniczy się atomowego
        straszaka tym szybciej konwencjonalne wojny ruszą pełną parą. Bravo
        dla Ob(s)amy, na to wychodzi że wprowadzenie większej liczby wojsk
        do Afganu jest działalnością pokojową, czekamy na Nobla dla Putina
        za napaść na Gruzję.
        Amen
    • hab_ek Straszne 09.10.09, 11:14
      To niestety pokazuje jak nisko upadł prestiż tej nagrody. I za co się ją tak
      na prawdę daje. Nie neguję zasług prezydenta Obamy, ale skoro Jan Paweł II nie
      zasłużył po wielu latach to...
      Niestety, polityka dociera wszędzie
    • caramel.macchiato Pokojowy Nobel dla Baracka Obamy 09.10.09, 11:14
      Żal.
    • kuwakaztanowa Pokojowy Nobel dla Baracka Obamy 09.10.09, 11:15
      Idiotyzm, jest to klasyczny przykład dewaluacji Nobla, szczególnie pokojowego.
    • 88_sikor Komedia. 09.10.09, 11:15
      Dostał Nobla tylko za to, że jest pierwszym czarnym prezydentem USA. Nie wiem co to za logika, ale na pewno nie zasłużył na taką nagrodę...
    • fiwan78 ?? 09.10.09, 11:15
      moze za to ze w stanach jest wykonywana kara śmierci??? moze dlatego
      ze prowadza wojny, a moze dlatego, ze obalaja rzady w roznych krajach?
      ?
    • mikewodzowski Bez przesady. Jeszcze się niczym nie zasłużył. 09.10.09, 11:17
      Włazidupstwo i tyle :(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka