tenare Pokojowy Nobel dla Baracka Obamy 09.10.09, 11:11 To POKOJOWĄ nagrodę Nobla można dostać za: prowadzenie wojen napastniczych w Iraku i Afganistanie, utrzymywanie obozu koncentracyjnego w Guantanamo, tolerowanie tortur CIA itp itd. Nieźle.... Odpowiedz Link Zgłoś
igor83 Pokojowy Nobel dla Baracka Obamy 09.10.09, 11:11 To chyba koniec Nobla. Z legendy stała się farsa. Odpowiedz Link Zgłoś
bosman_plama Pokojowy Nobel dla Baracka Obamy 09.10.09, 11:11 Kolejna kompromitacja tej nagrody. Co takiego zrobił Obama, by zasłużyć sobie na taką nagrodę? Zrezygnował z tarczy antyrakietowej? Podjął działania w celu zamknięcia Guantanamo? Kpina. Odpowiedz Link Zgłoś
takajednaania Jestem zaskoczona. 09.10.09, 11:12 Przecież ten człowiek nie ma żadnych osiągnięć. Jego dotychczasowa prezydentura to puste i bezproduktywne gadulstwo. A jest tylu innych, godnych tej nagrody. Odpowiedz Link Zgłoś
baraqs Re: Jestem zaskoczona. 09.10.09, 11:41 Popieram przedmówcę, Nobel się Obamie nie należy, jak więc widać ta nagroda traci sens, skoro przyznawana jest z byle powodu, a Obama wcale aż tak dużo nie osiągnął, wręcz niewyobrażalnie mało. Widać, że świat schodzi na psy, może i Kaczyńskim trzeba Nobla zafundować ;) Powinna się nazywać teraz Jobel, a nie Nobel, nagroda Jobla brzmi teraz lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
radioerewan Pokojowy Nobel dla Baracka Obamy 09.10.09, 11:12 ['] nagrodzie nobla. Cóż za głupi i koniunkturalny ruch! Odpowiedz Link Zgłoś
caido A to dobre 09.10.09, 11:12 Prezydent kraju, który prowadzi operacje wojskowe w różnych krajach, w których giną ludzie dostaje pokojową nagrodę. Józek Stalin tez powinien dostać swego czasu. Odpowiedz Link Zgłoś
minusn Barack nie wywołał wojny - wystarczy! 09.10.09, 11:12 Ciekawe czy kolor skóry mu przeszkodził czy może przeciwnie. W sumie nie bardzo wiem co takiego pokojowego zrobił Barack? Nie wypowiedział wojny Iranowi ani nikomu innemu? Nie wybudował tarczy w Polsce? Nieźle. Odpowiedz Link Zgłoś
hobcio Re: Pokojowy Nobel dla Baracka Obamy 09.10.09, 11:12 to jakiś żart? za co? za trzęsienie portkami przed chińczykami? to jan paweł II nie dostał a jakiś śmieszny plastikowy błazen tak? totalna dezawuzacja nagrody! Odpowiedz Link Zgłoś
teyoo Re: Pokojowy Nobel dla Baracka Obamy 09.10.09, 15:54 hobcio napisał: > to jakiś żart? za co? za trzęsienie portkami przed chińczykami? to jan paweł II > nie dostał A za co niby na paweł miał dostać nobla? Odpowiedz Link Zgłoś
77qwerty Re: Pokojowy Nobel dla Baracka Obamy 09.10.09, 11:12 mnbvcx napisał: > nie za wcześnie? gratuluje refleksu (albo braku refleksu) bo napisales komentarz zanim artykuł pojawil sie na stronie Odpowiedz Link Zgłoś
raind O ile pamiętam... 09.10.09, 11:12 ...to Barack Obama jest przywódcą kraju, który właśnie prowadzi wojnę w Afganistanie i okupuje Irak. No comments. Odpowiedz Link Zgłoś
thannatos Pokojowy Nobel dla Baracka Obamy 09.10.09, 11:13 forum.gazeta.pl/forum/w,50,101333104,101333312,Re_Nobel_Obamy.html Odpowiedz Link Zgłoś
jerzy.killer Za bycie Janosikiem ??? 09.10.09, 11:13 No tak...zabieranie podatków obywatelom i rozdawanie im tym, którzy są za duzi aby upaść jest naprawdę w modzie:)....taki współczesny Janosik socjalista! Niech żyje socjalizm Odpowiedz Link Zgłoś
ritazien Pokojowy Nobel dla Baracka Obamy 09.10.09, 11:13 HA HA HA.... nie no bez jaj... mogliby już skończyć już z promowaniem tego fircyka, zwanego czarnym mesjaszem, który póki co nic nie osiągnął. Zarówno na polu gospodarczym jak i "walki" o pokój... Śmiech i kompromitacja Komitetu Noblowskiego... PS. A Bush i tak był głupkiem... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
1stanczyk Zwiazali mu rece: jesli zacznie wojne to pograzy 09.10.09, 11:13 pokojowego Nobla na dziesieciolecia. Nie ma czym straszyc: caly amerykanski arsenal wojenny odstawili do lamusa z baza wojskowa w naszyym kraju wlacznie. Po czesci zdyskredytowali wysilki naszych pajacow politycznych na rzecz amerykanskiej bazy (bo przeciez wycofanie sie z tego zlego dla nas i zle wynegocjowanego przez Witolda Waszczykowskiego porozumienia bylo jednym z elementow "pracy (Prezydenta Stanow Zjednoczonych Obamy) na rzecz pokoju na swiecie". Pokojowy Nobel dla Baracka Obamy Odpowiedz Link Zgłoś
dorsai68 Absurdalna decyzj! 09.10.09, 11:13 Za co? Za ciemniejszy kolor skóry i politpoprawne gadanie? Ten facet nic jeszcze nie zrobił, a już został uhonorowany. W 2007 roku pokojową nagrodę Nobla dostaje Al Gore za prezentację w powerpointcie, a teraz "a konto" nagrodę otrzymuje Obama. Odpowiedz Link Zgłoś
kierowca-bombowca Re: Pokojowy Nobel dla Baracka Obamy 09.10.09, 11:14 A może Osamie dać, też tak na zaś, licząc że coś w tej kwestii osiągnie kiedyś? Cóż za farsa... Odpowiedz Link Zgłoś
podkowianka Pokojowy Nobel dla Baracka Obamy 09.10.09, 11:14 I jak tu nie uciec od zarzutów, że nagrody Nobla są polityczne? Odpowiedz Link Zgłoś
otis_tarda To nawet nie skandal. To zwykła kpina. 09.10.09, 11:14 Co bowiem KONKRETNIE zrobił Obama, żeby dostać Nobla? Za "wysiłki" daje się laurki dzieciom, a nie nagrody dorosłym. Obciach, żenada, normalnie litość bierze. Odpowiedz Link Zgłoś
marguyu Re: To nawet nie skandal. To zwykła kpina. 09.10.09, 11:15 Za co? Za sam fakt istnienia? Odpowiedz Link Zgłoś
kierowca-bombowca Re: To nawet nie skandal. To zwykła kpina. 09.10.09, 11:17 A może jednak pomyliły im się literki? To miał być Osama :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
bf109 Re: To nawet nie skandal. To zwykła kpina. 09.10.09, 12:50 Im szybciej zlikwiduje albo chociaż ograniczy się atomowego straszaka tym szybciej konwencjonalne wojny ruszą pełną parą. Bravo dla Ob(s)amy, na to wychodzi że wprowadzenie większej liczby wojsk do Afganu jest działalnością pokojową, czekamy na Nobla dla Putina za napaść na Gruzję. Amen Odpowiedz Link Zgłoś
hab_ek Straszne 09.10.09, 11:14 To niestety pokazuje jak nisko upadł prestiż tej nagrody. I za co się ją tak na prawdę daje. Nie neguję zasług prezydenta Obamy, ale skoro Jan Paweł II nie zasłużył po wielu latach to... Niestety, polityka dociera wszędzie Odpowiedz Link Zgłoś
kuwakaztanowa Pokojowy Nobel dla Baracka Obamy 09.10.09, 11:15 Idiotyzm, jest to klasyczny przykład dewaluacji Nobla, szczególnie pokojowego. Odpowiedz Link Zgłoś
88_sikor Komedia. 09.10.09, 11:15 Dostał Nobla tylko za to, że jest pierwszym czarnym prezydentem USA. Nie wiem co to za logika, ale na pewno nie zasłużył na taką nagrodę... Odpowiedz Link Zgłoś
fiwan78 ?? 09.10.09, 11:15 moze za to ze w stanach jest wykonywana kara śmierci??? moze dlatego ze prowadza wojny, a moze dlatego, ze obalaja rzady w roznych krajach? ? Odpowiedz Link Zgłoś
mikewodzowski Bez przesady. Jeszcze się niczym nie zasłużył. 09.10.09, 11:17 Włazidupstwo i tyle :( Odpowiedz Link Zgłoś