Dodaj do ulubionych

Nauczycielka skazana na chłostę za nazwanie nie...

    • boulihacker Kiedyś będa na to szczepić... 26.11.07, 22:16
      ...ale póki co zarazy memetyczne zbierają takie właśnie żniwo. Smutne.
    • pradziad3 rozpacz 26.11.07, 22:35
      islamistów winno się głodzić jak za Stalina dopóki sami z rozpaczy
      nie postanowią się zmienić
      żadnj pomocy humanitarnej
      żadnej wyrozumiałości dla "religijnych" zachowań

      tak, uważam, że jestem humanistą
      • amenominokanoushi Re: rozpacz 26.11.07, 23:35
        Patrząc na skrajności jakimi są dla Nas-"ludzi cywilizowanych" kary za taką
        przecież drobnostkę uważam ,że ludzie ci a szczególnie Europejczycy z Zachodu
        popadają w kolejną skrajność. Uważam za barbarzyństwo karę chłosty za nadanie
        tego czy innego imienia misiowi(dobry jest tu przykład imienia Jesus bardzo
        popularnego w krajach iberyjskich i Ameryki Łacińskiej). Z drugiej strony zakaz
        chociażby stawiania choinek w czasie świąt Bożego Narodzenia ( tak, Bożego
        Narodzenia a nie Gwiazdki, bo to pierwsze świętujemy) w miejscach publicznych
        by nie obrażać uczuć religijnych uważam za kompletny idiotyzm. Nazwać kogoś
        pedałem - nieeleganckie ale nie można za to wsadzać do więzienia. Czy dojdzie do
        tego, że kiedy dziecko powie "be" bo coś jest nie dobre to oskarżą je o obrazę
        uczuć owiec???!!. Nie można jednocześnie uważając się za obrońcę wolności
        twierdzić, że chłosta dla Angielki to zbrodnia i głosić,że nazywanie islamistów
        terrorystami to faszyzm, nazizm i w ogóle islamofobia. Trzeba przyjąć jakąś
        obiektywna miarę. Do cholery! Potrzeba w końcu ludzi odważnych, którzy nie będą
        bali się powiedzieć jakie naprawdę są nasze-europejskie wartości. Ale nie ludzi
        na forum tylko polityków i liderów. Można by za hasłami rewolucji francuskiej
        rzec "wolność, równość, braterstwo" tzn. otwarcie głośmy swoje poglądy,
        zwracajmy równocześnie uwagę na uczucie innych ale nie dajmy sobie pluć w twarz!
        Problem w relacjach miedzy Naszą a "ich" cywilizacją niestety nie jest tak łatwy
        do rozwiązania z prostej przyczyny: tu na forum ludzie mniej lub bardziej
        wykształceni rozmawiają, kłócą się a nawet obrażają ale nie przychodzi im do
        głowy zabić któregokolwiek z Formowiczów(mam nadzieję)bo po prostu wyznajemy
        pewne podstawowe wartości wtłoczone w nas w wyniku socjalizacji. Ludzie
        zamieszkujący Bliski Wschód, mieszkańcy Afryki to w większości prości ludzie bez
        umiejętności spojrzenia na świat szerzej niż poza słowa swego przywódcy
        religijnego bądź politycznego. Ci bardziej światli zauważyli, że poddańczą
        politykę Europy mogą wykorzystać do swoich celów. Reasumując, swoje poglądy mogę
        nazwać jako nieprzychylne islamowi ale muszę jednocześnie stwierdzić, że mniej
        sie dziwię ludziom grożącym Nam śmiercią za obrazę islamu niż niektórym
        europejczykom, którzy wyrzekają sie swoich wartości i tradycji by "nie obrazić
        niczyich uczuć"! Po prostu jest to przykre i obawiam sie o przyszłość naszą i
        następnych pokoleń.
    • 69.o Zgraja ciemniaków 26.11.07, 22:46
      i bezmózgich debili. Już samych rodziców tych dzieci mi żal. Jeśli wiedzą, że
      muszą się potem obawiać o swoje dzieci, to powinni załatwić tę sprawę jakoś
      polubownie, po cichu z samą nauczycielką. Ale te matoły nie myślą, no i od razu
      z tym na policję. Kretyni.
    • pocalujta_wujta Ciasnota umyslu rodzicow wyznawcow Islamu 26.11.07, 22:56
      Kiedy wreszcie dotrze do umyslow grupy chorych i zaslepionych
      muzulmanow (nie wszyscy sa tacy rzecz jasna!) ze ludzie nie maja
      obrazliwych intencji a zeby zblizac sie do ich kultury (w tym takze
      ich wlasne dzieci!) to nalezy sie troche otworzyc na swiat.

      Wiocha zabita deskami gdzie dzieciaki wygladaja zza sztachet nie
      mogac sie zza nich wyrwac. W tej wsi znalazla sie dobra i pewnie
      naiwna kobiecina a teraz sfora rozwscieczonych psow bedzie sie na
      niej mscic za zwykly ludzki blad, ktory odebrano opatrznie. (z tym
      ze ja nie krytykuje opatrznie bo prawo do tego mam i jako ateiste
      guzik mnie obchodza fanatycy).
    • przemyslavo Prawo jest prawem a Mahomet prorokiem.... 26.11.07, 23:18
      1. Jeżeli kobieta uczy dzieci w kraju, w którym jest takie prawo, wie, co robi,
      i wie, co robić, prawda?

      2. Przeciętny tradycyjny katolik też nie chciałby żeby misia nazywać Jezusem,
      nawet ludziom tego imienia nie dajemy, z tego co wiem...
    • przemyslavo ps. 26.11.07, 23:22
      3. Ale zgadzam się że nie biorą w Islamie pod uwagę tzw. miłosierdzia, ani
      człowieka chyba też nie.
      • jankes775 Zastanów się trochę 27.11.07, 11:47
        Co to za prawo, co zabrania jednostce wolnej wypowiedzi i
        samostanowienia? Co to za prawo, które represjonuje wszystkich
        inaczej myślących? Idąc dalej tokiem twego rozumowania, powinniśmy
        wybielić Stalina i Hitlera, a potępić ich ofiary, bo w końcu Stalin
        i Hitler stanowili prawo a ofiary je łamały. Poza tym jak Ci się nie
        podoba nazwanie maskotki imieniem Jezus, to możesz o tym głośno
        mówić, ale musisz zrozumieć, że inny ma prawo mieć w nosie co o tym
        myślisz.
        Jest tu na forum (ostatnio przycichł) taki troll o nazwie leonard3
        (czy jakoś tak), który obraża ateistów. I mimo iż jego posty
        wywołują u mnie delikatnie mówiąc nie sam, to nie żądam prawa do
        kasowania i banowania jego postów. Każdy ma prawo wyrażać swe
        poglądy, Problem jest wtedy, gdy te poglądy są realizowane przez
        aparat przymusu i ograniczają one prawa innych.
        • jankes775 Re: Zastanów się trochę 27.11.07, 11:47
          Nie smak oczywiście

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka