16.02.11, 14:56
Pytanie do specjalisty .

Witam moja corka ma ztwierdzone zle wchlanianie jelitowe .Gdy miala 7m przestala jesc nabawila sie anemi .Gdy miala roczek zrobiono jej biopsje jelitka i wyszla zla chlonnosc .od 7m jestesmy po opieka poradni gastrologicznej i zalecona dieta bezmleczna i bezglutynowa efektow brak .Corka teraz obecnie ma 21m wazy 9900 jedzenie to koszmar najchetniej wypija mleko i kaszke sinlak po ktorej ostatnio zaczela mi bardzo landie przybierac .Na roczek wazyla 8500.
Moje pytanie dotyczy tego czy moge cos dac jej na apetyt bo poprostu opadam juz z sil ona nie ma ochoty na nic cigle butla obiadu troszeczke zje bo placz .Chcialabym zeby bylo normalnie zeby jadala tak jak inne dzieci :(
Moze cos by pomogla na apetyt .Czytalam duzo na temat BIOARONU C podobno zalecali go lekarze nawet dziecku co nie mialo 3 lat tyle ze ze zmniejszona iloscia .
Co panstwo sadzi na ten temat /?
Obserwuj wątek
      • niunka221 Re: Bioaron c 18.02.11, 15:10
        wczesniej czytalam na innych forach i wiem ze mozna podac tyle ze ja niewiem czy on sie nadaje dla mojego dziecka gdy ma zla chlonnosc jezitowa ?!:/Dlatego prosilam o wypowiedz jakiegos fachowca no ale cos nie kwapia sie do pisania :/

dzieki za odpowiedz
      • niunka221 Re: Bioaron c 20.02.11, 21:30
        MOj gastrolog przepisal Cebion multi ktory nic nie aje a butla sie juz konczy .
        A co do tego specyfiku" peritol"po tym co sie naczytalam o nim raczej bym sie nie zdecydowala poac go malej !
          • niunka221 Re: Bioaron c 21.02.11, 16:54
            Tez wlasnie wiem ze to same witaminy :)Wiec niewiem po co to kazal podawac .W kwietniu bedziem znowu na wizycie to poprosze o cos konkretnego bo juz jestem zalamana tym jedzeniem corki .Chodz nie wiem czemu ona nie chce jesc normalnych posilkow ,nie ma na nie apetytu skoro mleka potrafi wypic tak jak pisalam 300mli to bardzo gestego !!
            • aniaolawa Re: Bioaron c 22.02.11, 16:07
              A może zmniejsz jej ilość mleka, choć na kilka dni i zaobserwuj. Jeśli wypija 2x dziennie po 600ml mleka to sporo. Mieszanki są dosyć kaloryczne. Daj jej mało na śniadanie mleka, rzadszą kasze. Kiedyś też opychałam synka kaszą na śniadanie gęstą i miałam problemy z posiłkami w ciągu dnia, a na kolację znowu dawałam kaszę...Sinlac też jest kaloryczny,słodki. Więc nie chce już obiadów.Jeśli chcesz ,żeby dziecko przybrało na wadze, to... Nie wiem jaki masz stosunek do homeopatii. Ja taki,że są naprawdę super pomagające rzeczy , a inne nie pomagają wcale. Dwa razy wypróbowałam na synku alergiku , jak już spadał mi z siatki centylowej Rexorubię Lehning daje się 30 minut przed posiłkiem od pół do łyżeczki plastikowej całej takiego proszku 3x dziennie .Albo proszek do ust , albo rozpuszczasz w czymś i dajesz wypić. Potem posiłek. Dziecko więcej zje , bo jest głodniejsze, a lek ma za zadanie przyswoić więcej pierwiastków z jedzenia. Mój synek właśnie zakończył kurację. Przybrał prawie 1,5 kg w ciągu 2 miesięcy (rok temu podobnie). A w pozostałych 10 miesiącach 0.5kg. Poziom żelaza ładnie wzrósł. Po bioaronie miał wysypkę i biegunkę. Uczulał go. pozdrawiam
              • niunka221 Re: Bioaron c 22.02.11, 19:59
                dzieki za odp ale tu nie chodzi o ilosc mleka bo problem z jedzeniem nie mamy od dzis tylko od ponad roku .Ja wiem ze diecko ktore jest zapchane mlekim gestym nie bedzie jadlo nic innego ale tutaj juz wszytsko jest przetestowane co proponujesz .Wiec nie mysl sobie ze jest zapchana mlekiem i dlatego niechce jesc .Mlkeo w takich ilosciach zjada od niedawna bo skoro niechce jesc nic innego to cos w koncu musi zjesc czyli podaje mleko.Wiemz e tym sie naje i nie ukrywam ze wlasnie dzieki temu ostatnio ladnie przytyla no i ten sinlak ktory widze tez cos w naszym przypadku daje ..Juz mamy przetestowane nie dawanie calego dnia nic procz tego co my jemy i nie ma zadnego skutku bo poprostu moje dziecko nie odczuwa glodu zwiazane z normalnym jedzeniem ,a i tak podajac na kolacje kanapke nie zje jej .Ona moze nie jesc caly dzien i wogule sie nie dopomni .Robie jej dlugie przerwy pomiedzy posilkami nawet do 8godz i co?..nie ma zadnej ochoty na jedzenie!a co lepsze ona cieszy sie widzac ,dziubie ladnie widelcem ale do buzi nie mysli wizasc a gdy jest zupa to wysiorpie tylko zupke a reszta zostaje wiec moj sposob to ona grzebie a ja swoja lyzeczka pdtykam jej takim sposobem chodz troche zjada .I po tym zjedzeniu obiadu moze wypic znowu 300mleka .Wiec apetyt chyba jest ?tylko czemu nie na normalne posilki?Co w nich nie tak?czemu ich jesc nie chce ?zadaje sobie to pytanie juz dluzszy czas .
                A na co twoj maly ma alergie?ile warzy ?
                • niunka221 Re: Bioaron c 24.02.11, 19:32
                  No i dzis przetrzymala mala .Rano zjadla troche mleka i dopiero o 16stej dostala zupke ktorej nie zjadla !Przy jedzeniu wrzask ,histeria siedzialysmy 20min czekalam az sie uspokoi i dalej probowalam nakarmic nic .Ona wszystko wypluwa niewiem czemu nie je przeciez glodna chyba jest bynajmiej ja bym byla!

Gy miala 10m przeszla jelitowke byla na diecie zapierajacej tylko kleik i marchewka po tej diecie tak zaczela mi jesc ze wolala co godz zjadala obiadki deserki ,kaszki wszystko co szlo , bylam przeszczesliwa myslalam ze juz jej przeszlo no ale ta piekna bajka trwala tylko 5 dni bo po tych 5dniach znowu przestala jesc dziwne nie??
                  Przez te kilka dni przytyla mi 400g nie zapomne tego nigdy .
                  Ciagle sie zastanawiam czemu w tedy tak jadla a normalnie to nie chce jesc .
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka