melancho_lia
11.11.13, 21:28
Syn ma 7,5 roku, miesiąc temu przeszedł anginę, wyleczoną Zinnatem. Podczas tej anginy miał bardzo mocno powiększone węzły pod żuchwą (zwłaszcza z lewej strony- bez dotyku była lekka opuchlizna).
Do tej pory ma wyczuwalne te węzły (lewy bardziej), nie są bolesne, przesuwają się podczas dotyku. Syn się na nic nie skarży, czuje się dobrze.
Jak długo takie powiększenie węzłów moze trwać? Czy obecny stan jest powodem do niepokoju i wykonania już teraz badań (jakich?)?
Dodam, że po tej anginie rozpoczęliśmy odczulanie Staloralem 300 (syn jest uczulony na pyłki brzozy, olchy i leszczyny). Czy przyjmowanie tego preparatu moze mieć wpływ na to powiększenie węzłów? (syn nie ma skutków ubocznych, jedynie na początku odczuwał pieczenie w obrębie jamy ustnej).