01.10.08, 21:05
skad wiadomo,ze dziecko ma candide,jakie sa objawy?jakie adania i
jak to leczyc?dziekuje za odp
Obserwuj wątek
    • mikolaj_danko Re: candida 05.10.08, 16:04
      Brak apetytu, nieprzybieranie na wadze, biegunki, bóle brzucha, mogą
      sie wiązac z grzybicą przewodu pokarmowego. Z badań: posiew kału w
      kierunku grzybów. Czasem wystarcza probiotyki, w/g niektórych
      koniecznie specjalna dieta, czasem leki przeciwgrzybicze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka