Dodaj do ulubionych

3-latka i potowki?

05.07.09, 10:37
Mozliwe jest zeby trzyletnie dziecko mialo potowki? Corce jakis czas po
powrocie z przedszkola wysypalo gore plecow i ramiona. Generalnie to czerwone
plamki, kilka ma biale czubeczki. Tylko potowki mi tu pasuja. Doczytalam sie,
ze potowki sa z zatkanych gruczolow i ze trzeba je odetkac - co mozna uzywac
do owego odtykania?
Obserwuj wątek
    • alpepe Re: 3-latka i potowki? 05.07.09, 11:59
      cóż w tym dziwnego? Ja kiedyś miałam potówki od kostiumu kąpielowego. Zrób
      tak:umyj miejsce z potówkami wodą z mydłem i wysusz. Nie zasłaniaj niczym, o ile
      się da. Możesz posmarować kremem bambino czy sudokremem i nic z tym nie rób,
      żadnego odtykania. Samo zniknie.
      • rupiowa Re: 3-latka i potowki? 05.07.09, 13:44
        rany, zeby nie bylo ze bede zle zrozumiana bo po przeczytaniu mozna tak pomyslec
        - absolutnie nie zamierzam wyciskac nic. Chodzilo mi wylacznie o srodki do
        przemywania :). Na poczatku pomyslalam o toniku antybakteryjnym takim moim ale
        boje sie zastosowac u takiego malucha. Fakt, ze o sudocremie nie pomyslalam,
        sprobuje. Dzieki za rade!
    • kasiaalbrecht Re: 3-latka i potowki? 05.07.09, 21:40
      u 3 latków też mogą być potówki, warto wykąpać w krochmalu i nie przegrzewać
      jeśli nie będą ustępowały to warto pokazać pediatrze by ocenił czy to potówki
      czy inne zmiany.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka