vidavil-125 01.11.15, 12:57 Nie wiem czy wypada ale wydaje mi się że ucieczka na tamten świat to zdrada. Vidavil Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sorel.lina Re: .zygzyk 01.11.15, 13:10 Wszyscy byliśmy tak zdradzeni przez wielu i wszyscy tak zdradzimy wielu... Paradoks życia, prawo życia, Vidavilu... Odpowiedz Link