01.11.15, 12:57
Nie wiem czy wypada
ale wydaje mi się
że ucieczka na tamten świat
to zdrada.

Vidavil
Obserwuj wątek
    • sorel.lina Re: .zygzyk 01.11.15, 13:10
      Wszyscy byliśmy tak zdradzeni przez wielu i wszyscy tak zdradzimy wielu...
      Paradoks życia, prawo życia, Vidavilu...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka