wscieklyuklad
24.06.17, 10:36
wawalove.pl/TVP-nie-zrobilo-reportazu-o-studentce-ASP-bo-malowala-akty-a26564
Nastała nowa moralność. Pięć kolejnych programów religijnych a w planach weekendowych wypełnienie przedpołudnia katabasią indoktrynacją w dodatku bez szansy na wypełnienie sobie tego czasu zakupami w markecie - zamkniętym naturalnie w celu potencjalnego wydłużenia czasu przeznaczonego na walenie żony po gębie oraz dzieci po tyłkach.
Cierpliwie czekajmy na ingerencję w już wystawiane dzieła sztuki eksponujące goliznę.
Tak już jest, że najwięksi dewianci (sukienkowi i ich pisonie pachołki) ograniczają się do sfery seksu - to najlepsza forma uprawnionej koncentracji na swych zboczeniach.
Niejakie jędraszewskie apelowało do wiernych o potępienie homoseksualizmu - śmiech na ambonie. "To nie nasz problem" - wrzeszczą dziś ci, którzy mają identyczną ilość brudu za paznokciami, co złodziej przyłapany na gorącym uczynku i twierdzący "To nie moja ręka".