Dodaj do ulubionych

Perła Harboru

19.02.19, 15:06
Kami-kadze się w grobie kotłują...

wyborcza.pl/7,75399,24467915,premier-japonii-wysunal-kandydature-trumpa-do-pokojowego-nobla.html?fbclid=IwAR11zs-Ii9wJ2TrS_FwCFCRty-Lc31U2IBW5kAOhuep6Fj0G1cjFFHQfk3U
No to Jurek ma nie lada zgryz i nie lada kontrkandydata do pokojowego Nobla.
Propozycję Japańca śmiało można uznać za se-p-puku, gdyby nie jedno "ale".
Japańce tzręsą porami przed rakietami koreańskimi - te prędzej niż później przybiorą właściwą trajektorię i walną w okolicę Kioto mieszając w nazwie i poprzez anagramowanie sięgając Tokio.
Liczą na suckcess wietnamskich razgaworów świńskiego blond świra o wyrazie ryja karalucha rozjechanego przez walec drogowy.

Tymczasem własna społeczność a za nią organy władzy (jurysdykcja) walą w ten pusty, durny jak każdy narcystyczny czerep. Czerep zapragnęło bowiem rozpocząć propagowanie światowego pokoju od wzniesienia stosowne wysokości muru na granicy z Państwem Majów.
ponieważ kongresowe lewactwo rzuca kłody pod nogi oraz wraża kije w szprychy sięgając pedała więc tenże zapragnęło wprowadzić w kilku południowych Stanach Hameryki stan wyjątkowy. Liczyło, iż wtedy będzie łatwo ominąć blokadę lewactwa i jednocześnie skąpego Żydostwa, które nie kuma niczego gdy chodzi o Bezpieczeństwo Krajowe, Światowe i Osobiste
i w żydowskiej dupie ma wydatki na biliony cegieł/tony żelbetonu.
Na dobrą sprawę ten żydowski beton winien być ustawiony rządkiem na granicy z Meksykiem - najlepiej pośladkami w stronę południową by pokazać sąsiadom w co mogą Szanownego Pana Prezydęta pocałować.
Tyle, że Żydzi to istne kurduple - byle dzieciak przeskoczy Żydowinę i to bez rozbiegu.
A i karmić by to trzeba koszernie, co też nie jest tanie (zmartwienie Sorosa, nie Izb lokalnych).
Lewactwo wyszło na ulicę by zniweczyć Plan Obrony Kraju autorstwa Geniusza.
Tak czy inaczej, widać skutki choroby popromiennej - trudno jednak ustalić, czy muzg Japańca zdemolowały cząsteczki uranu znad Hiroshimy/Nagasaki, czy też stront z Fuck- Ushimy.
Świat idiocieje w tempie nadgeometrycznym.
Jaka z tego wyjście krzywa graficzna trudno ustalić.
Można pospekulować, iż uzyskamy prostą. Drogę, ku ostatecznej zagładzie intelektu.Drogę do błyskawicznego włazidupstwa bez zbędnej już jak widać wazeliny.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka