Dodaj do ulubionych

Muuuuuuuuuu!

09.01.20, 17:12
Duda wybrał się z wizytą gospodarską niczym Gierek.

W gospodarstwie u Państwa Mileny i Kamila Chodnickich w Kumelsku jest nie tylko centrum sterowania oborą, ale krowy mają nawet swoje spa" – napisał Duda na Twitterze.

Do wpisu dołączył dwa zdjęcia z obory. Trudno jednak powiedzieć, na czym to spa polega. Na zdjęciach nie widać bowiem nic niezwykłego, lecz po prostu zadbaną oborę.
To się nazywa nowoczesne rolnictwo" – podsumował prezydent. Internauci nie podzielili jednak jego optymizmu. "To faktycznie sukces, nowoczesne gospodarstwo w cofającym się kraju", "Chociaż w oborze został pan dopuszczony do głosu" – to tylko niektóre z komentarzy.

Na temat

Ponczóś w maśle.

https://cdn.natemat.pl/aeddb746a5cc49340630636c6256acab,750,0,0,0.jpg


Obserwuj wątek
    • wscieklyuklad Re: Muuuuuuuuuu! 09.01.20, 19:10
     Masz na myśli wyspiarską jałóweczka ni w ząbek nie kumającej?

     Wyraz SPA i jego łacińskie korzenie

     Istnieją dwie hipotezy etymologii tego terminu. Jedna z nich zakłada, że wyraz SPA jest akronimem łacińskiej sentencji „Sanus Per Aquam”, która w dosłownym tłumaczeniu oznacza: zdrowy przez wodę. To powiedzenie ukuto w czasach starożytnych, kiedy zaobserwowano dobroczynne działanie wód termalnych na ciało, a także dostrzeżono silną więź pomiędzy zdrowiem psychicznym i fizycznym. Budowane przez starożytnych Greków i Rzymian łaźnie publiczne (termy), były nie tylko miejscem dbania o higienę, ale stanowiły również centra życia kulturalnego oraz społecznego. Oprócz basenów z zimną i ciepłą wodą, łaźni parowych (dziś nazwalibyśmy je saunami), sal do masażu i do wypoczynku, termy mieściły również biblioteki, pokoje muzyczne, a nawet stadiony. W takim miejscu, każdy Rzymianin mógł zrelaksować swoje ciało i umysł, nadrobić zaległości towarzyskie, ubić parę interesów. Co ciekawe, termy rzymskie były dostępne dla wszystkich: ludzi wolnych oraz niewolników.

     Czytanie Wikipedii naprawdę nie boli, nawet gdy nie rozumie się nawet znaczenia kropki.
     Gdzie na tym filmiku prezentującym zwykłą pielęgnację identycznej jałóweczki widzimy wody termalne?
     To zdecydowanie wina nadmiaru pubowych kalorii.
     Stluszczenie nieodwracalnie postępujące szarych komórek.
     Muuuuuu podniecało się TYPOWĄ w XXI wieku obórką. To już nie czasy, gdy stłuszczone biegało po stajence z lat sześćdziesiątych w trakcie wiejskiej kanikuły, gdzie można było napotkać zwierzęta utytłane w gnoju po uszy.
     Dziś Patryotycznie Zorientowany Chłop Popańszczyzniany dba o swe stadko.
     A wyspiarskiego Muuuu pozostaje nadzieja, że łojciec rydzyk doprowadzi do każdej obory swe termalne wody.
     I wtedy dopiero będzie szansa na SPA tumanku.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka