Dodaj do ulubionych

Takie narodu widoki

28.08.20, 19:00
w mafijnych czasach. Fura, skóra, komora, dupa/dick i pincset plós.

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/118487491_136764364764274_6385857905759166925_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=sHwr4wWHoK8AX9aPFl2&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=60b5d318d7026140e33bc7813ee30a0c&oe=5F6E44E2
Obserwuj wątek
   • wscieklyuklad Re: Takie narodu widoki 28.08.20, 19:36

    WP Telesho w
    Kamila Meller
    wczoraj (11:51)
    Właścicielka hotelu skrytykowanego przez Martyniuka zapowiada, że sprawa skończy się w sądzie
    - Od rana wydzwaniają do mnie znajomi, pytają, o co chodzi. Nie uważam, że można to puścić płazem - mówi WP Izabela Skłodowska, nie kryjąc zaskoczenia słowami syna gwiazdy disco polo. Sprawa jest przykra tym bardziej, że Martyniukowie to jej sąsiedzi, a Daniel, jak twierdzi, nie był nawet gościem oczernianego hotelu.
    Daniel Martyniuk zaatakował w swoim wideo biznes sąsiadów
    W czwartek o godzinie 5 rano Daniel Martyniuk opublikował w sieci krótkie wideo, w którym recenzuje jeden z hoteli w Białymstoku. Jego opinia na temat standardu usług noclegowych i serwowanych w nim trunków, krótko mówiąc, nie jest najlepsza. Młody Martyniuk narzeka na skisłe piwo, mole w materacu i odradza pobyt w hotelu Santana, przekonując, że "to jedna z gorszych sal na całym świecie". Sprawa błyskawicznie nabrała rozgłosu, a na instagramowym profilu "rozsławionego" przez Martyniuka hotelu pojawiły się komentarze nieprzychylne synowi gwiazdy disco polo.

    Izabela Skłodowska, jedna z właścicielek hotelu Santana, nie kryła w rozmowie z WP zaskoczenia krytycznymi uwagami młodego Martyniuka, podkreślając fakt, że nie korzystał on z żadnych usług hotelu.
    Daniel Martyniuk bohaterem afer. Rodzina ma już zszargane nerwy
    Martyniuk uderzył w biznes sąsiadów

    - Nie był gościem naszego hotelu. Sprawdziliśmy w recepcji, pan Daniel nie nocował w naszym hotelu, przynajmniej na przestrzeni kilku ostatnich lat, nie uczestniczył też w żadnej imprezie organizowanej w naszym lokalu. Nawet nie był na tym "piwie", które wspomina – mówi zaskoczona właścicielka. Jak mówi, sprawa jest dla niej tym bardziej przykra, że Martyniukowie to jej sąsiedzi. Właścicielka zapewnia również, że Daniel nie był nawet gościem oczernianego hotelu. Mimo to, nie wie, co mogło rozgniewać syna znajomych

    - Znamy jego rodziców, jesteśmy sąsiadami, ale nie mam pojęcia, co takiego się wydarzyło. Na pewno jednak ta relacja instagramowa nie była spowodowana wizytą w naszym hotelu. Nie był gościem naszego hotelu, nie był na żadnej imprezie. Nie sprzedajemy nawet piwa z nalewaka, tylko butelkowane, świeże. Nie mam pojęcia, co mu przyszło do głowy.

    Mimo sąsiedzkich relacji, właścicielka zapowiada jednak skierowanie sprawy do sądu. Choć, jak przyznała w rozmowie z WP, zapewne nikt nie bierze słów młodego Martyniuka na poważnie, nie zamierza puścić 31-latkowi tego wybryku płazem. Jak podkreśla, nie zależy jej na tego typu rozgłosie, który zapewniły hotelowi słowa syna sąsiadów.
    Nie zależy im na takim rozgłosie. Sprawa trafi do sądu

    - To są oszczerstwa, tym bardziej, że nie był gościem naszego hotelu. Sprawa zostanie skierowana do sądu, bo nie można ludzi oczerniać. Nie chcemy być kojarzeni z takimi sprawami. Mamy mały hotelik, organizujemy głównie imprezy okolicznościowe. Nam nie zależy żeby być kojarzonym z tego typu "reklamą" - zapewniła Skłodowska.

    Hotel zamieścił w sprawie krytyki Daniela Martyniuka oświadczenie na swoim Insta Story, w którym pada zapewnienie o skierowaniu sprawy na drogę sądową. "Zapewne będzie to kolejna sprawa Pana Daniela M. dotycząca oszczerstw, podawania fałszywych informacji oraz mowie nienawiści" - czytamy w opublikowanym w mediach społecznościowych stanowisku. Wygraną w sprawie przeciwko Martyniukowi właściciele zamierzają przeznaczyć na cele charytatywne.

    z netu

    Ach te geny paranoi i nieudacznictwa.

    Czas na prezesurę jednoosobowej spółki skarbu państfa.
  • wscieklyuklad Re: Takie narodu widoki 28.08.20, 22:24
   No to teraz bez podpuchy, klasycznie z Wolski.

   https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/118474265_612931332759388_189663636283986147_o.jpg?_nc_cat=109&_nc_sid=110474&_nc_ohc=BO9cNKq51lkAX-2DpBs&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=56143debd3b8f4c438cc3c6fb6a189f6&oe=5F6E94EA

   Dorota Kalińska - Łuczak
   Polska dla Polaków? Dla jakich? Takich, jak ten na zdjęciu?
   Ten "prawdziwy Polak" zaatakował syna naszego sąsiada idącego z 9-letnim bratem bo kolor jego skóry był zbyt śniady a oczy za ciemne. Poturbował też ich matkę. Mojego męża, który zwrócił mu uwagę i dzwonił po policję, potraktował z kopa w twarz, rzucił się na niego i dusił. Dwóch rosłych facetów nie mogło mu dać rady bo facet był najarany jakimś gównem, albo dopalacze i alko zrobiły swoje. Darł się POLSKA DLA POLAKÓW a w oczach miał szaleństwo.
   Nie chcę takich Polaków.
   Polakiem jest mój sąsiad z rodzina, chodź nie urodził się w Polsce, ale tu mieszka, tu pracuje, tu wychowuje dzieci. Jest miły uczynny i przyjacielski.
   A ten "prawdziwy Polak" niech spierdala.
   qrwa co się dzieje z tym krajem...

   Komentarz z netu.

   Na szczęście sporo takich faszystowskich tluków uciekło z Polski na Zachód.

   • wscieklyuklad Re: Takie narodu widoki 28.08.20, 22:42

    Bidne toto wyspiarskie i bidne opiekunię nie doczytało.
    Dick tomraczej nie po wolsku jest co nie, źe tak?
    Dick to w globish jest zdecydowanie czyli sugerowało podpuchę. Ale jak sie mysi prostacko to się tylko potwierdza własny poziom yntelektualny.
    Ojojoj opiekuniu! Więcej namysłu przed bredniami
    To oczywiście obrazek z kraju, w którym znaczenie dick jest jednoznaczne.
    Anglia upada. Brexit odradza faszystowskie emocje czego b(londynka) dowodem.
    Nic dziwnego bo tam niedługo zaakceptują "naturalną eutanazję" czego tabscenka dowodem.
    Mentalność zbliżona do wolskiej. Żadnej litości dla słabszych.
    Tyle, że na wyspach bez pińćset plus co smuci.
    • wscieklyuklad Re: Takie narodu widoki 29.08.20, 09:31
     Pani Katarzyna po amputacji nogi porusza się na wózku. Czuje się uwieziona w domu, bo na wybudowanie odpowiedniego podjazdu nie zgodziła się część jej sąsiadów.

     Pięć lat temu pani Katarzyna przeprowadziła się do bloku z windą, która miła ułatwić jej wychodzenie z domu. Niestety, dwa lata temu kobieta przeżyła koszmar – amputowano nogę. – Ile to było nerwów… coś okropnego. Kiedy amputowali mi nogę pojawiły się ogromne bóle – mówi Katarzyna Wójcik w rozmowie z Uwagą! TVN. Teraz pani Katarzyna porusza się jedynie na wózku elektrycznym. I tu pojawił się problem. Mimo że w bloku jest podjazd, kobieta nie może samodzielnie wyjechać z budynku. Podjazd jest zbyt stromy. – Prawie się na nim nie zabiłam. Nawet matkom z wózkami ciężko się po nim poruszać – wskazuje Wójcik.

     Podjazd zbudowany został w latach siedemdziesiątych. Jego konstrukcja uniemożliwia dostanie się do budynku nawet osobom bardzo sprawnie poruszającym się na wózku. – Na pewno bym się nie odważył podjechać. Mimo dużej sprawności uważam, że jest pod zbyt dużym nachyleniem. Samodzielnie nie jest w stanie nikt po tym ani wjechać, ani zjechać –mówi rugbysta Sławomir Florkowski. Poruszający się na wózku sportowiec na co dzień pracuje w Fundacji Polska bez Barier. – Taki podjazd pozbawia samodzielności osób, które poruszają się na wózku. To jest tak jakby zamknąć kogoś w domu, wziąć klucz i nie pozwolić wyjść na zewnątrz – przekonuje Florkowski.

     Nowy podjazd
     Pani Katarzyna jest energiczną kobietą i jak mówi, mimo, że jeździ na wózku trudno jej cały dzień spędzać w mieszkaniu. Od lat córka pani Katarzyny starała się o pieniądze na wybudowanie nowego podjazdu. W końcu udało się uzyskać dotację na ten cel. Wydawało się, że to koniec udręki pani Katarzyny. Jednak teraz na podjazd nie zgadza się dwójka sąsiadów. – Myślę, że jest tak, bo nikt nie myśli, że może wylądować na wózku. W każdej chwili, nie koniecznie z powodu starości, czy choroby. Są wypadki i inne rzeczy – mówi Ewa Wójcik, córka pani Katarzyny.

     Część mieszkańców nie widzi problemu, żeby powstał odpowiedni podjazd. – Jeden z lokatorów z parteru powiedział, że przeraża go hałas, który byłby na podjeździe, bo na rolkach, czy wrotkach by wjeżdżali. I się nie zgadza – mówi Sławomir Kulczycki, sąsiad pani Katarzyny. O podjazd zapytano prezesa spółdzielni mieszkaniowej. – Zrobiliśmy dokumentację, byliśmy przygotowani, żeby zrobić podjazd, ale część mieszkańców nie wyraziła zgody. Uznali, że podjazd będzie za blisko okien i wszyscy będą zaglądali im do okien – wskazuje Bogdan Piasta, wiceprezes spółdzielni budowlano-mieszkaniowej „Ateńska”. – Było też inne rozwiązanie, żeby zlikwidować zsypy, które są w budynku i w miejsce zsypu wybudowalibyśmy windę, która zjeżdżałaby z drugiej strony budynku. Ale nie było zgody mieszkańców na likwidację zsypów – dodaje Piasta.

     Z netu

     Bez komentarza bo nie wiem jak to wygląda na Wyspach.
    • wscieklyuklad Re: Takie narodu widoki 29.08.20, 12:17
     Bidulę, Australia jest wyspą? (podpowiem - JEST!)
     Określenie dick jest zrozumiałe w tym kraju? (podpowiem - JEST bo gaworzą w globish)
     Królowa angielska jest głową państwa o nazwie Ał- stralia? (podpowiem - OW CORZ!)


     Więc się nie wysilaj - to brytyjskie kondominium adaptujące wzorce brytyjskie zaszczepione przez lata niewoli - wciąż pod zwierzchnictwem brytyjskim.

     ANGLIA UPADA - panjało?

     I nie zaczepiaj Pana bo kończy się to dla ciebie tragicznie! I niepotrzebnie wciągasz w śmieszność narcystyczne opiekunię!
     • wscieklyuklad Re: Takie narodu widoki 30.08.20, 13:36
      Wyspa
      każdy z trwałych fragmentów lądowej powierzchni Ziemi, który jest [b] otoczony ze wszystkich stron wodą[/]

      Nie ma obiektywnego kryterium podziału na wyspy oraz kontynenty. Przyjęło się uznawaćże największą wyspą jest Grenlandia o powierzchni ponad 2,1 mln km², a najmniejszym kontynentem Australia[3] o powierzchni ponad 7,6 mln km².

      Dlaczego sie PRZYJĘŁO? To temat na osobne tłumaczenie. Szkoda czasu bo i tak nie skumasz. Sięgnij do historii geografii bidusiu.
      • wscieklyuklad Re: Takie narodu widoki 30.08.20, 18:55
       [img]https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/118653743_3132487870192941_3850403651705608003_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=ca434c&_nc_ohc=wSulZbEaxbAAX9WlaTl&_nc_oc=AQkfiN3uRdHPvGk6YTmcZDP2d897Thup40uQrmgEUbebN_y7C0bg7V_eiL2jx7ie5VA&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=2889d0d8e14ee4c6cc2e3ef2644e2337&oe=5F717A3B[/]

       W tym pewnie 500'godzin nauki różadzitsu.czyli techniki zadawania ciosów różańcem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka