Dodaj do ulubionych

matoluszek, matoluszek

25.03.21, 19:02
Matolę, które jeszcze niewiele ponad rok temu pieprzyło o pokonaniu koronawirusa i namawiało seniorów do gremialnego głosowania na hałhała, zachlipało siewodnja nad Wolski Niedolą.
Czecia faza sie rozpendza - wylało kubeł pisoniego gufna na rozpalone podnieceniem/entuzjazmem poparcia czerepy Ciemnego aż bezmuzgiego Ludu.
Nie byłoby w tym niczego zaskakującego, gdyż dobrze wiemy, iż Piramida Chopsachopsa powstała w oparciu o architektoniczny, unikalnie nowatorski plan matołuszka i była przez toto stawiana, jednak otoczka wielominutowego bełkotu na ekranie poraziła odbiorcę.

matołuszek zaapelowało o Pojednanie Narodowe - nie, bynajmniej nie otwarcie i w formie kawy na ławę, ale typowo dla tej brudnej pały (za obajtkiem) tzn. poprzez karcenie.
Słuchacz dowiedział się zatem, iż Wybitny Suck Cess w walce z pandemią jest możliwy jedynie dzięki tknięciu Boskim Palcem pisoniej mafii a najlepiej radzą sobie jednostki medyczne państwowe, współpracujące odpowiednio z wojewodami.

Bredziło ryjnie tym tekstem, by zapewne przesłonić blamaż antymedyka czyli arcyxiencia radzizawiłłego, które zbłaźniło się na antenie TVN24 dowodząc (co zresztą i tak od dawna było wiadome), ze NIE MA POJĘCIA O MEDYCYNIE.
To wymienione powyżej medyczne kretynię zesłało na "odcinek" COVID np.osobę na emeryturze, ciężarną czy też niepełnosprawną jako, że to medyczne zero traktuje podwładnych jak plantator bawełny w Teksasie XVII wieku w dodatku nie trudząc się ustalaniem stanu faktycznego i możliwości wykorzystania kadr profesjonalnych.
Tumanię nie wie nawet rzeczy tak podstawowych jak wymogi do prowadzenia tlenoterapii - kazało zatem wygospodarować łóżka szpitalne dla dotkniętych pandemią w ośrodkach nie spełniających wymogów technicznych. Toteż wbrew temu co bełkotało wyniosłym tonem wiecznie zadowolone z siebie minhałsenię, zwiększenie liczby łóżek w jednostkach podległych mazowieckiemu matołowi nie było po prostu możliwe, a traktowanie lekarzy/pielęgniarek niczym pionów na szachownicy oby się tym bandziorom odbiło czkawką - oczywiście nie wyborczą, gdyż wyniki kolejnych "wyborów" parlamentarnych są już od dawna znane i jedynym problemem jest obecnie opracowanie sposobu ukrycia takiej skali przekrętów, by zdobywszy większość nie tylko do samodzielnego rządzenia ale przede wszystkim obalenia obowiązującej (teraz już tylko teoretycznie) Konstytucji uniknąć międzynarodowego potępienia i reperkusji.

matołuszek skopało także dupska opozycji, które oczywiście sypie piach w tryby, wtyka kij w szprychy i skacze do Zielonych Ślepi z Domieszką Najprzedniejszego Koniaku np. w postaci negacji zasadności tworzenia wyłącznie dojących niebotyczną kasę szpitali tymczasowych (a głównie tego najważniejszego ostemplowanego naturalnie mianem Narodowy pod nadzorem zawiłłego i bandy z MSW).

Służba Zdrowia prywatna nie przyczyniła się do leczenia chorych na COVID - beknęło toto nie zająknąwszy się, iż jednostki szpitalne nie dostały nawet grosza od NFZ na prowadzenie takiej opieki, a jeden z wartych wiele milionów i z profesjonalnym wyposażeniem nie został ujęty w kontrakcie - nie wyrażono zgody na finansowanie opieki covidowej w tej placówce, do której wystarczyło wstawić respiratory by stworzyć "strassen" kilkadziesiąt dodatkowych miejsc od ZARAZ, miast przekształcać sale konferencyjne Stadionu Narodowego, by matoł z hałhałem mogli się tam promować, Bandyci nakazali "czystkę" oddziałów onkologicznych, a nawet okulistycznych mając w mafijnym dupsku fakt, iż okuliści tyle wiedzą o internie, ile ja o przeszczepie mózgu u matołuszka i reszty tej zgrai infantylnych kretynów.

Najgorsze jednak jest to, że to wiecznie zadowolone z siebie matolę nie ma pojęcia o strukturze Sużby Zdrowia w Wolsce. Nie wie mianowicie, iż WIĘKSZOŚĆ placówek JEST PRYWATNA. Temu idiocie nic nie mówi skrót NZOZ gdzie N to skrót od NIEPUBLICZNY CZYLI PRYWATNY. Te placówki stanowią blisko 90% poradni, podobnie jest z poradniami specjalistycznymi zatem TO GŁÓWNIE PERSONEL PLACÓWEK PRYWATNYCH WALCZY Z COVID W WARUNKACH AMBULATORYJNYCH.

A punkty testowania w kierunku COVID?
W poniedziałek w PRYWATNEJ PLACÓWCE gdzie konsultuję internistycznie chorych ambulatoryjnych, skierowałem na test (do namiotu badań na zapleczu tej PRYWATNEJ INSTYTUCJI MEDYCZNEJ) cztery osoby.
matoł niczego nie kuma, co w dobie pandemii wróży nam czarny scenariusz.
Bełkocząc o unikaniu wykorzystywania walki z pandemią do takiejż politycznej, to debilę KILKADZIESIĄT razy atakowało opozycję podkreślając jak to mafia wielbi Naród i Wolskę co totalna opozycja utrudnia.

Oczywiście o leżeniu plackiem przed czarnuchami szkoda już wspominać. W niedzielę postaram się zrobić focię ekranu w trakcie mszy transmitowanej z krakowskich Łagiewnik - ryj na ryju, a w pierwszym rzędzie grubas z "końskim ogonkiem" ZAWSZE BEZ JAKIEGOKOLWIEK ZABEZPIECZENIA. Kto taki shit wpuszcza do świątyni?! Jakim prawem taki matoł siedzi w pierwszym rzędzie i ostentacyjnie zwraca się w kierunku drzwi na tyłach świątyni, by obejrzeć sobie jakiż to katabas będzie odprawiał mszę - ukazuje w pełni swój nieosłonięty niczym ryj, a operator kamery nawet nie sili się na zmianę ujęcia.

Łaskawie pozwolono obsadzić ławy jednym moherem na 20 kwadratnych mietra z odstępem 1,5 metrowym, mafia nie podała jednak - co oczywiste w państwie dzielonym z czarnymi sotniami - kto i w jaki sposób będzie egzekwował te normy - problem ten pozostawiono w gestii czarnuchów.

WW trakcie ulicznych manifestacji - co dobrze pamiętamy - takich dylematów nie było, a mandaty i kary sanepitupitu sypały się jak manna z biblijnego nieba, tyle że nie w celach ratunkowych lecz przestępczych (sądy in gremio uchylały te kary, brak jednak danych odnośnie zwrotu wyłudzonych "kar")

Podsumowując - tym razem rymem:

matołuszku narcystyczny z nieskażoną myślą pałą
w tyłek wsadź se jak najprędzej konferencję i to całą!

Niestety przy tym bydle nie ma widoków ratunku.

Po kilkunastu dniach "zacisza" ślę na testy COVID rosnącą liczbę nowo dotkniętych łajrusem
Wczoraj było takich osób 5, dziś już 7.
Celność diagnozy?
STO PROCENT.
Jedną osobę odesłałem do szpitala bez badań.
Z saturacją 84%.

matołuszek i reszta tej bandy ma zapewne stałą saturację na poziomie 35% i to w jakiś sposób usprawiedliwia ten wieczny bełkot.

Ratunek?
Prywatna Sużba Zdrowia dysponująca odpowiedniej klasy sprzętem i apolityczną kadrą medyków.

Tylko gdzie takie szpitale/kadry znaleźć w mafijnym państwie pisonuf?
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka