Dodaj do ulubionych

Pro-liferzy

12.11.09, 15:57
Pro-liferzy wiem ,ze tutaj też tacy są zapraszam na nowe
forum
forum.gazeta.pl/forum/f,94032,Przed_decyzja_o_aborcji.html
Jest to forum wsparcia i pomocy również tej materialnej dla
kobiet w ciąży stojących prze tą decyzją. Macie okazję się
wykazać. Kobiety w trudnej sytuacji również zapraszam.
Obserwuj wątek
    • wiesia140 Re: Pro-liferzy 12.11.09, 19:30
      Nikogo tu nie ma?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka