minasz
11.03.11, 09:56
a kiedy nieroby zaczniecie pracowac dłuzej?
żyjecie 10 lat dłuzej (srednioi) a pracujecie 5 lat krócej - gdzie tu równouprawnienie
to jest skandal - jawna dyskryminacja
co do parytetów? chcecie parytetów a tworzycie sobie same partie tylko dla kobiet rzad cieni w ktorym sa same kobiety?????????
gdzie sie podziały wasze parytety????????????
hehehe
podobnych przykładów jest mnóstwo np prawie ojca do dziecka wiec nie sciemniajcie ze chodzi wam o równouprawnienie bo jestescie smieszne