Dodaj do ulubionych

Bez pudła

03.06.09, 22:55
Fajna sesja, z pomysłem, tylko dlaczego na dosłownie kilka zdjęć, trafiły się
chyba, że 3 przedstawiające dziewczynkę w kuchni?! Na jednej stronie artykuł
przeciwko dyskryminacji, a na następnej dzieci w stereotypowych rolach. Aż
chciałoby się powtórzyć hasło nastolatków ŻAL
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka