roro68
07.11.05, 22:43
Bez przesady. Ruch ciężarowy w centrum na pewno zmalał znacznie! W tekście
nie ma wyliczeń i ja też ich nie znam, ale jeśli jadę autostradą i mijam np.
40 tirów od Sośnicy do Ostropy, to znaczy, że tych 40 tirów nie jedzie akurat
przez centrum, a kiedyś musiałyby. Oczywiście ludzie przy Konstytucji mają
problem, ale na pewno dużo mniejszy niż przed 28 października. Jest to nadal
ulica tranzytowa a nie deptak.