Dodaj do ulubionych

co na poprawienie humoru w taki wieczór?

16.12.05, 14:31
proponuję grzane wino (np. grzaniec galicyjski). To działa!
Obserwuj wątek
    • betoniarz-zbrodniarz Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 16.12.05, 14:33
      muszam sie sam tukej sam do siebie dopisywac abo?
      • sss9 Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 16.12.05, 14:33
        przeca zech sia wpisou
    • sss9 Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 16.12.05, 14:33
      możno tysz dziurawiec
      • myha1 Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 16.12.05, 14:34
        sss9 napisał:

        > możno tysz dziurawiec


        oj chłopcy , chłopcy...ciepłe ciało blisko :)))
      • betoniarz-zbrodniarz Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 16.12.05, 14:35
        ziółka? starzik, zaś pizła rojmatyka?
      • braid Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 16.12.05, 14:39
        sss9 napisał:

        > możno tysz dziurawiec

        " nie dostaniesz go wszyndzie jest tylko od Meßmera, ale w Hicie czasami je!"
        • sss9 Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 16.12.05, 14:46
          oj, choppy i frelle... jo żech mioł na myśli moja, toć ona już dawno...
          • braid Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 16.12.05, 14:51

            dziurawce latawce wiatr....




            • sss9 Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 16.12.05, 14:55
              braid napisał:

              >
              > dziurawce latawce wiatr....
              >
              moja droga Orszulko, tęsknię po Tobie...
              • myha1 Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 16.12.05, 14:58
                Aniele boży stróżu mój ,
                Ty zawsze przy Jadzi stÓj..
                Anioł popatrzył na Jadzię ...
                i zamiast stać sie kładzie
                :)))
    • Gość: Pit Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? IP: 150.254.85.* 16.12.05, 14:46
      betoniarz-zbrodniarz napisał:

      > proponuję grzane wino (np. grzaniec galicyjski). To działa!

      Kolega mi kiedys polecil w knajpie w Poznaniu ( nazywa sie on Zapiecek i jest
      dosc blisko dworca), rzeczywiscie jest super.
      • braid Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 16.12.05, 15:00
        Pit, tak se siedzam i myslam ..co nasze oba nicki cuzamyn
        to by bouo ale cos dla wsziskich frelek abo ??

        -Braid Pit-
        • myha1 Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 16.12.05, 15:02
          braid napisał:

          > Pit, tak se siedzam i myslam ..co nasze oba nicki cuzamyn
          > to by bouo ale cos dla wsziskich frelek abo ??
          >
          > -Braid Pit-



          ooooo...tak,
          ale każdy z osobna ...też jesteście do przyjęcia ;))))
          • sss9 Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 16.12.05, 15:09
            myha1 napisała:

            > braid napisał:
            >
            > > Pit, tak se siedzam i myslam ..co nasze oba nicki cuzamyn
            > > to by bouo ale cos dla wsziskich frelek abo ??
            > >
            > > -Braid Pit-
            >
            >
            >
            > ooooo...tak,
            > ale każdy z osobna ...też jesteście do przyjęcia ;))))
            >
            a mnie, też przyjmiecie do waszej szajki ?
            • Gość: Pit Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? IP: 150.254.85.* 16.12.05, 16:11
              sss9 napisał:

              > myha1 napisała:
              >
              > > braid napisał:
              > >
              > > > Pit, tak se siedzam i myslam ..co nasze oba nicki cuzamyn
              > > > to by bouo ale cos dla wsziskich frelek abo ??
              > > >
              > > > -Braid Pit-
              > >
              > >
              > >
              > > ooooo...tak,
              > > ale każdy z osobna ...też jesteście do przyjęcia ;))))
              > >
              > a mnie, też przyjmiecie do waszej szajki ?



              Pytanie retoryczne drogi SSS9.
            • myha1 Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 16.12.05, 16:20
              sss9 napisał:
              > a mnie, też przyjmiecie do waszej szajki ?

              :))
              Ty w niej tkwisz po uszy
              • aqua Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 19.12.05, 13:00
                To jest gang olsena, nie żadna szajka:)
                • sss9 Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 19.12.05, 15:17
                  aqua napisał:

                  > To jest gang olsena, nie żadna szajka:)

                  Egon, klawo jak cholera. ;)
        • Gość: Pit Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? IP: 150.254.85.* 16.12.05, 15:10
          braid napisał:

          > Pit, tak se siedzam i myslam ..co nasze oba nicki cuzamyn
          > to by bouo ale cos dla wsziskich frelek abo ??
          >
          > -Braid Pit-

          ))))))))))))))
          • Gość: Pit Short break IP: 150.254.85.* 16.12.05, 15:11
            Musze zdjąć widmo !!!! Ale nie Ballesta, ino FTIR.
            • somepoint210 Re: Short break 16.12.05, 15:15
              Gość portalu: Pit napisał(a):

              > Musze zdjąć widmo !!!! Ale nie Ballesta, ino FTIR.

              Jo tygo niy rozumia, moze kery by mia to przetuplikowau?:)
              • Gość: Pit Re: Short break IP: 150.254.85.* 16.12.05, 16:09
                somepoint210 napisał:

                > Gość portalu: Pit napisał(a):
                >
                > > Musze zdjąć widmo !!!! Ale nie Ballesta, ino FTIR.
                >
                > Jo tygo niy rozumia, moze kery by mia to przetuplikowau?:)

                Sam, jest to widmo w podczerwieni z transformacja furierowska.
                Ale sa ciekawsze rzeczy na swiecie.
                • somepoint210 Re: Short break 17.12.05, 01:49
                  Gość portalu: Pit napisał(a):

                  > Sam, jest to widmo w podczerwieni z transformacja furierowska.
                  > Ale sa ciekawsze rzeczy na swiecie.

                  Aaaa, prawisz o transformacji fukierowskiej w mordowni "U Fukiera" na Starym
                  Miescie, no ja, tyz widza widmo, znom, znom.
                  • Gość: Pit Re: Short break IP: 150.254.85.* 19.12.05, 15:46
                    somepoint210 napisał:

                    Aaaa, prawisz o transformacji fukierowskiej w mordowni "U Fukiera" na Starym
                    > Miescie, no ja, tyz widza widmo, znom, znom.


                    Sam, a Stefan Banach chadzajac do takich lokali wymyslil przestrzenie Banacha.

                    • aqua Re: Short break 19.12.05, 15:49
                      Chyba jednak chadzał som do lepszych knajp we Lwowie.
                      • Gość: Pit Re: Short break IP: 150.254.85.* 19.12.05, 15:56
                        aqua napisał:

                        > Chyba jednak chadzał som do lepszych knajp we Lwowie.

                        No ostatecznie miol pensje profesora UJK.
        • somepoint210 Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 16.12.05, 15:13
          braid napisał:

          > Pit, tak se siedzam i myslam ..co nasze oba nicki cuzamyn
          > to by bouo ale cos dla wsziskich frelek abo ??
          >
          > -Braid Pit-

          To je spisek przeciwko frelkom, tak czuja. Mocka podejrzane.
          • stasiek17 Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 16.12.05, 15:22
            Chciałem wypróbować przepis Somego, ale w herbapolu nie mają soku z dzikiej róży
            ..... trudno zrobie sobie tradycyjnego gibaja ;)
            • sss9 Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 16.12.05, 15:24
              stasiek17 napisał:

              > Chciałem wypróbować przepis Somego, ale w herbapolu nie mają soku z dzikiej róż
              > y
              > ..... trudno zrobie sobie tradycyjnego gibaja ;)

              dziwne... ale napewno jest dostępny w innych sklepach - sam na wuasne gauy
              widziauech.
              • stasiek17 Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 16.12.05, 15:26
                przypomnij sobie gdzie to widziałeś, Pani w herbapolu mówi, że ostatnio bardzo
                rzadko bywa
                • sss9 Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 16.12.05, 15:27
                  dam ci znać jak zobaczę znowu. może ci nawet podeślę.
                  • stasiek17 Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 16.12.05, 15:29
                    okej, wódkie mam sam sok wystarczy
            • Gość: Pit Dej mi ten przepis Stasiu. IP: 150.254.85.* 16.12.05, 16:31
              stasiek17 napisał:

              > Chciałem wypróbować przepis Somego, ale w herbapolu nie mają soku z dzikiej
              róż
              > y
              > ..... trudno zrobie sobie tradycyjnego gibaja ;)
              • Gość: Pit No Stasiu...... IP: 150.254.85.* 16.12.05, 16:43
                ......nie doczekalem sie to ide na Tichauerka.

                Milego weekendu.

                Pit
                • stasiek17 Re: No Stasiu...... 16.12.05, 16:53
                  Gość portalu: Pit napisał(a):

                  > ......nie doczekalem sie to ide na Tichauerka.
                  >
                  > Milego weekendu.
                  >
                  > Pit


                  poczekaj, szukam :)
                  • stasiek17 Pit .... jest przepis ;) 16.12.05, 16:59
                    forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=94&w=31691064&a=32617160
                    • Gość: Pit Re: Pit .... jest przepis ;) IP: 150.254.85.* 19.12.05, 11:10
                      stasiek17 napisał:

                      > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=94&w=31691064&a=32617160

                      Dzieki Staszku, sprobuje na mus!!!! Dzis kupie soczek, mam zielarski kolo
                      roboty.

                      Pozdr !!!!

                      Pit
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka