betoniarz-zbrodniarz 16.12.05, 14:31 proponuję grzane wino (np. grzaniec galicyjski). To działa! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
betoniarz-zbrodniarz Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 16.12.05, 14:33 muszam sie sam tukej sam do siebie dopisywac abo? Odpowiedz Link Zgłoś
sss9 Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 16.12.05, 14:33 przeca zech sia wpisou Odpowiedz Link Zgłoś
sss9 Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 16.12.05, 14:33 możno tysz dziurawiec Odpowiedz Link Zgłoś
myha1 Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 16.12.05, 14:34 sss9 napisał: > możno tysz dziurawiec oj chłopcy , chłopcy...ciepłe ciało blisko :))) Odpowiedz Link Zgłoś
betoniarz-zbrodniarz Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 16.12.05, 14:35 ziółka? starzik, zaś pizła rojmatyka? Odpowiedz Link Zgłoś
braid Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 16.12.05, 14:39 sss9 napisał: > możno tysz dziurawiec " nie dostaniesz go wszyndzie jest tylko od Meßmera, ale w Hicie czasami je!" Odpowiedz Link Zgłoś
sss9 Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 16.12.05, 14:46 oj, choppy i frelle... jo żech mioł na myśli moja, toć ona już dawno... Odpowiedz Link Zgłoś
braid Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 16.12.05, 14:51 dziurawce latawce wiatr.... Odpowiedz Link Zgłoś
sss9 Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 16.12.05, 14:55 braid napisał: > > dziurawce latawce wiatr.... > moja droga Orszulko, tęsknię po Tobie... Odpowiedz Link Zgłoś
myha1 Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 16.12.05, 14:58 Aniele boży stróżu mój , Ty zawsze przy Jadzi stÓj.. Anioł popatrzył na Jadzię ... i zamiast stać sie kładzie :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pit Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? IP: 150.254.85.* 16.12.05, 14:46 betoniarz-zbrodniarz napisał: > proponuję grzane wino (np. grzaniec galicyjski). To działa! Kolega mi kiedys polecil w knajpie w Poznaniu ( nazywa sie on Zapiecek i jest dosc blisko dworca), rzeczywiscie jest super. Odpowiedz Link Zgłoś
braid Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 16.12.05, 15:00 Pit, tak se siedzam i myslam ..co nasze oba nicki cuzamyn to by bouo ale cos dla wsziskich frelek abo ?? -Braid Pit- Odpowiedz Link Zgłoś
myha1 Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 16.12.05, 15:02 braid napisał: > Pit, tak se siedzam i myslam ..co nasze oba nicki cuzamyn > to by bouo ale cos dla wsziskich frelek abo ?? > > -Braid Pit- ooooo...tak, ale każdy z osobna ...też jesteście do przyjęcia ;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
sss9 Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 16.12.05, 15:09 myha1 napisała: > braid napisał: > > > Pit, tak se siedzam i myslam ..co nasze oba nicki cuzamyn > > to by bouo ale cos dla wsziskich frelek abo ?? > > > > -Braid Pit- > > > > ooooo...tak, > ale każdy z osobna ...też jesteście do przyjęcia ;)))) > a mnie, też przyjmiecie do waszej szajki ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pit Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? IP: 150.254.85.* 16.12.05, 16:11 sss9 napisał: > myha1 napisała: > > > braid napisał: > > > > > Pit, tak se siedzam i myslam ..co nasze oba nicki cuzamyn > > > to by bouo ale cos dla wsziskich frelek abo ?? > > > > > > -Braid Pit- > > > > > > > > ooooo...tak, > > ale każdy z osobna ...też jesteście do przyjęcia ;)))) > > > a mnie, też przyjmiecie do waszej szajki ? Pytanie retoryczne drogi SSS9. Odpowiedz Link Zgłoś
myha1 Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 16.12.05, 16:20 sss9 napisał: > a mnie, też przyjmiecie do waszej szajki ? :)) Ty w niej tkwisz po uszy Odpowiedz Link Zgłoś
aqua Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 19.12.05, 13:00 To jest gang olsena, nie żadna szajka:) Odpowiedz Link Zgłoś
sss9 Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 19.12.05, 15:17 aqua napisał: > To jest gang olsena, nie żadna szajka:) Egon, klawo jak cholera. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pit Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? IP: 150.254.85.* 16.12.05, 15:10 braid napisał: > Pit, tak se siedzam i myslam ..co nasze oba nicki cuzamyn > to by bouo ale cos dla wsziskich frelek abo ?? > > -Braid Pit- )))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pit Short break IP: 150.254.85.* 16.12.05, 15:11 Musze zdjąć widmo !!!! Ale nie Ballesta, ino FTIR. Odpowiedz Link Zgłoś
somepoint210 Re: Short break 16.12.05, 15:15 Gość portalu: Pit napisał(a): > Musze zdjąć widmo !!!! Ale nie Ballesta, ino FTIR. Jo tygo niy rozumia, moze kery by mia to przetuplikowau?:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pit Re: Short break IP: 150.254.85.* 16.12.05, 16:09 somepoint210 napisał: > Gość portalu: Pit napisał(a): > > > Musze zdjąć widmo !!!! Ale nie Ballesta, ino FTIR. > > Jo tygo niy rozumia, moze kery by mia to przetuplikowau?:) Sam, jest to widmo w podczerwieni z transformacja furierowska. Ale sa ciekawsze rzeczy na swiecie. Odpowiedz Link Zgłoś
somepoint210 Re: Short break 17.12.05, 01:49 Gość portalu: Pit napisał(a): > Sam, jest to widmo w podczerwieni z transformacja furierowska. > Ale sa ciekawsze rzeczy na swiecie. Aaaa, prawisz o transformacji fukierowskiej w mordowni "U Fukiera" na Starym Miescie, no ja, tyz widza widmo, znom, znom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pit Re: Short break IP: 150.254.85.* 19.12.05, 15:46 somepoint210 napisał: Aaaa, prawisz o transformacji fukierowskiej w mordowni "U Fukiera" na Starym > Miescie, no ja, tyz widza widmo, znom, znom. Sam, a Stefan Banach chadzajac do takich lokali wymyslil przestrzenie Banacha. Odpowiedz Link Zgłoś
aqua Re: Short break 19.12.05, 15:49 Chyba jednak chadzał som do lepszych knajp we Lwowie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pit Re: Short break IP: 150.254.85.* 19.12.05, 15:56 aqua napisał: > Chyba jednak chadzał som do lepszych knajp we Lwowie. No ostatecznie miol pensje profesora UJK. Odpowiedz Link Zgłoś
somepoint210 Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 16.12.05, 15:13 braid napisał: > Pit, tak se siedzam i myslam ..co nasze oba nicki cuzamyn > to by bouo ale cos dla wsziskich frelek abo ?? > > -Braid Pit- To je spisek przeciwko frelkom, tak czuja. Mocka podejrzane. Odpowiedz Link Zgłoś
stasiek17 Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 16.12.05, 15:22 Chciałem wypróbować przepis Somego, ale w herbapolu nie mają soku z dzikiej róży ..... trudno zrobie sobie tradycyjnego gibaja ;) Odpowiedz Link Zgłoś
sss9 Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 16.12.05, 15:24 stasiek17 napisał: > Chciałem wypróbować przepis Somego, ale w herbapolu nie mają soku z dzikiej róż > y > ..... trudno zrobie sobie tradycyjnego gibaja ;) dziwne... ale napewno jest dostępny w innych sklepach - sam na wuasne gauy widziauech. Odpowiedz Link Zgłoś
stasiek17 Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 16.12.05, 15:26 przypomnij sobie gdzie to widziałeś, Pani w herbapolu mówi, że ostatnio bardzo rzadko bywa Odpowiedz Link Zgłoś
sss9 Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 16.12.05, 15:27 dam ci znać jak zobaczę znowu. może ci nawet podeślę. Odpowiedz Link Zgłoś
stasiek17 Re: co na poprawienie humoru w taki wieczór? 16.12.05, 15:29 okej, wódkie mam sam sok wystarczy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pit Dej mi ten przepis Stasiu. IP: 150.254.85.* 16.12.05, 16:31 stasiek17 napisał: > Chciałem wypróbować przepis Somego, ale w herbapolu nie mają soku z dzikiej róż > y > ..... trudno zrobie sobie tradycyjnego gibaja ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pit No Stasiu...... IP: 150.254.85.* 16.12.05, 16:43 ......nie doczekalem sie to ide na Tichauerka. Milego weekendu. Pit Odpowiedz Link Zgłoś
stasiek17 Re: No Stasiu...... 16.12.05, 16:53 Gość portalu: Pit napisał(a): > ......nie doczekalem sie to ide na Tichauerka. > > Milego weekendu. > > Pit poczekaj, szukam :) Odpowiedz Link Zgłoś
stasiek17 Pit .... jest przepis ;) 16.12.05, 16:59 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=94&w=31691064&a=32617160 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pit Re: Pit .... jest przepis ;) IP: 150.254.85.* 19.12.05, 11:10 stasiek17 napisał: > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=94&w=31691064&a=32617160 Dzieki Staszku, sprobuje na mus!!!! Dzis kupie soczek, mam zielarski kolo roboty. Pozdr !!!! Pit Odpowiedz Link Zgłoś