Gość: bux IP: *.zory.pl.auchan.com, / 62.148.92.* 18.11.02, 11:57 czy ktos czekal powyzej 1,5 godziny na pizze z dostawa do domu? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
markovich Re: bombola 28.11.02, 00:51 Tak, zdarzyło mi się. Dwa razy czekałem ok. 1-1,5 godz. Natomiast pewnego razu po ok. 1,5 godz. czekania zadzwoniłem do "Bomboli", gdzie dowiedziałem się, że pizza jest "w drodze". Jakie było moje zdziwienie, kiedy po 2,5 godz. od złożenia zamówienia, a po godzinie od mojego drugiego telefonu dowiedziałem się, że... dostawca był u mnie i wrócił wściekły, bo nikogo nie zastał. Nadmieniam, że cały czas byłem w domu. Dobre, nie? Od tej pory (a było to ponad rok temu) nie korzystam z usług tej firmy. Taka np. "Primavera" na Sikorniku jest niebo lepsza, a podobnie jak "Bombola" nie jest droga. Odpowiedz Link Zgłoś