IP: *.zory.pl.auchan.com, / 62.148.92.* 18.11.02, 11:57
czy ktos czekal powyzej 1,5 godziny na pizze z dostawa do domu?
Obserwuj wątek
    • markovich Re: bombola 28.11.02, 00:51
      Tak, zdarzyło mi się. Dwa razy czekałem ok. 1-1,5 godz. Natomiast pewnego razu
      po ok. 1,5 godz. czekania zadzwoniłem do "Bomboli", gdzie dowiedziałem się, że
      pizza jest "w drodze". Jakie było moje zdziwienie, kiedy po 2,5 godz. od
      złożenia zamówienia, a po godzinie od mojego drugiego telefonu dowiedziałem
      się, że... dostawca był u mnie i wrócił wściekły, bo nikogo nie zastał.
      Nadmieniam, że cały czas byłem w domu. Dobre, nie? Od tej pory (a było to ponad
      rok temu) nie korzystam z usług tej firmy. Taka np. "Primavera" na Sikorniku
      jest niebo lepsza, a podobnie jak "Bombola" nie jest droga.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka