Gość: (gość portalu) IP: *.gl-jp.digi.pl 03.12.02, 13:51 Czy słyszał ktoś o tym? Mam pewien dylemat....życiowa szansa? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: w-k Re: Fun World, słyszał ktoś o tym? IP: *.gze.pl 03.12.02, 14:21 szansa na co? Wpisz w przegladarke a sam wyrobisz sobie zdanie o tym rodzaju dzialalnosci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: matem Re: Fun World, słyszał ktoś o tym? IP: *.gl-jp.digi.pl 03.12.02, 20:24 Żeby wyrobić sobie zdanie należy z tematem się pozdać, czyli iść tam i to zobaczyć, a nie powtarzać jak głupek bez mózgu czyichś przypisków. Jestem przekonany, że tam nie byłeś, bo ja też o tym kiedyś słyszałem i w internecie nawyszukiwałem bzdur. Poszedłem tam z czystej ciekawości i zarabiam teraz takie pieniądze, których Ty pewnie w życiu na oczy nie ujrzysz. I nie pomawiaj innych tylko rzeczywiście wyrób sobie swoje zdanie na ten temat. I szanuj się. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: w-k Re: Fun World, słyszał ktoś o tym? IP: *.gze.pl 03.12.02, 23:46 1. Zacytuj ten fragment mojej wypowiedzi w ktorym pomawiam kogos lub cos. 2. O jakich pieniadzach Ty mowisz nie napisalem ile zarabiam lub ile mam, wiec niesnuj tresci ktorych sam nie sprawdziles niesprawdziles. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: matem Re: Fun World, słyszał ktoś o tym? IP: *.gl-jp.digi.pl 04.12.02, 16:14 Poniosło mnie. Polecasz mi przypiski z internetu, których naczytałem dużo. Akurat prawie wszystkie nagatywy są słowami ludzi którzy "kiedyś, coś tam od kogoś słyszeli" i wypisuja bzdury na ten temat. Nie jest moim celem zmiana ich poglądów czy reklama firmy. Ja też z miłą chęcią chciałbym usłyszećod społeczeństwa co o tym myślą. Ale chciałem usłyszeć opinię ludzi co wiedzą na ten temat coś nie z internetu. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: w-k Re: Fun World, słyszał ktoś o tym? IP: *.gze.pl 04.12.02, 23:00 Akurat sie zlozylo ze piersze linki w wyszukiwarce sa opiniami sceptycznymi, ktos dociekliwy znajdzie linki z objasnieniami, zachetami itd. Tylko ze ich waga jest dokladnie taka sama jak tych, ktore wyrazaja opinie negatywne. Poza tym internet jest jedna z drog zdobywania informacji, tak jak gazety, TV itp. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Chrobok Re: Fun World, słyszał ktoś o tym? IP: wox:* / 170.205.220.* 03.12.02, 14:24 A moze bys tak w internecie poszukal? Oto jedno z pierwszych trafien na temat; Komentarze Gospodarka Jeżeli jesteś bezrobotnym, albo bardzo szybko potrzebujesz zarobić pieniądze, wystarczy, że wpłacisz 1900 dolarów, czyli około 8 tys. zł przedstawicielom firmy "FUN WORLD". Oferta kolejnej piramidy finansowej kierowana jest przede wszystkim do osób ubogich i bezrobotnych. Naganiacze znowu szukają naiwnych. Ostatnio w Przemyślu na Podkarpaciu. Metody są podobne jak w każdej piramidce. W nawiększej tajemnicy znajomi zapraszają na spotkanie z kimś, kto może ponoć odmienić szare życie bezrobotnego. Tajemniczy pan umiejętnie roztacza wspaniałe wizje,a kiedy spotkanie się kończy, praktycznie każdy chce wpłacić pieniądze. Do tego komentarz z innej strony; dzisiaj.dziennik.krakow.pl/archiwum/dziennik/2000/12.08/i/Kraj/krajf4/krajf4.html Czlowieku... zostaw to !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: matem Re: Fun World, słyszał ktoś o tym? IP: *.gl-jp.digi.pl 03.12.02, 20:33 Ta bzdura jest najczęstszą jaką można znaleźć w necie. Dokładnie to samo (kopia) znalazłem w przynajmniej kilkudziesięciu miejscach. Więc daje to podstawę, jak tacy ludzie jak Ty powtarzają coś o czym nie maja zielonego pojęcia. Ktoś kiedyś (i to dawno, poniewaz dane są sprzed 2 lat) coś napisał a bezmózgowcy to powtarzają. Ja zrobiłem tak jak napisałem w poprzednim poście. I uważam, że Ty tez powinieneś to uczynić, żeby się przekonać. Gwarantuję Ci, że będziesz w szoku. Spróbuj sobie poszukać w necie głębiej, opinii ludzi którzy wiedzą troche na ten temat. MLM, tego w sieci jest dużo i jest to najlepszy system sprzedaży, najszybciej rozwijająca się gałąź dystrybucji. To jest po prostu sklep obchodny. Tylko, że profesjonalnie dopięty na ostatni guzik. Mam nadzieję, że ludzi piszących "zostaw to" , czyli takich jak Ty, jest w kraju więcej, bo ktoś musi pracować na etacie, ktoś musi coś produkować i sprzedawać usługi, aby bogaci ludzie pracujący głową, nie rękoma, mieli gdzie wydawać zarobione pieniądze. Tak już na tym świecie jest. Życzę powodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mada yo ! chrobak IP: *.gl / 192.168.1.* 03.12.02, 21:01 siemka robal :) powiedz ,a jak teraz w okresie przedswiatecznym bedziesz chodzil po ul. Zwyciestwa i widzial roznego radzaju promocje ,to jak nie zatrzymasz sie ? A jesli na tej promocji zobaczysz jeszcz jakas przesliczna brunete ,nie zatrzymasz sie ? Na 100% to wlasnie zrobisz ,bo gdybys przchodzil kolo stolika ,przy ktorym siedzi smierdzaca moczem ,ryczaca 50-tka ,to nawet bys nie spojrzal w tym kierunku. mam racje ? O to wlasnie chodzi w kazdym(bez wyjatku)biznesie na tym swiecie - ZWROCIC UWAGE !!! Komorke pewnie tez masz na abonament ,co ? No pewnie ,ze masz ,bo dostales za podisanie umowy nowiutkiego Samsunga i teraz bedziesz placil przez 2 lata "szalenie korzystny abonament". U nas w Fun World jest tak samo. szefowie jezdza mercedesami ,maja najnowsze Nokie i Garnitury od armaniego. Dlaczego ? bo ich na to satac i mnie tez za niedlugo bedzie. A TY JEDZIESZ SOBIE SPOKOJNIE NA ETACIKU I MYSLISZ GDZIE TYM RAZEM NA WAKACJE ? NA DZIERZNO CZY NA PLAWNIOWICE ? Pomysl przez chwile rozumem ,a nie emocjami ,ktore ktos na ciebie przelał !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: yo ! chrobak IP: 212.106.152.* 03.12.02, 21:36 Gość portalu: mada napisał(a): > Pomysl przez chwile rozumem ,a nie emocjami ,ktore ktos na ciebie przelał !! jak na razie - to raczej ty tu jedziesz emocjonalnie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mada Re: yo ! chrobak IP: *.gl / 192.168.1.* 04.12.02, 14:26 ??? mozesz rozwinac mysl ? Ja mam swoj mozg. Wiem co jest dobre ,a co złe. FW dziala jak najnormalniejszy w swiecie biznes. Ja nie rozumiem calego zamieszania wokol naszej firmy. Jeszcze sie zdziwicie ,jak coraz wiecej ludzi bedzie podejmowac z nami wspolprace. Tutaj chodzi tylko o zrozumienie tego czy chcemy zapierniczac na etacie ,czy zarabiac na siebie i na swoja przyszlosc. O nic wiecej !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Chrobok Re: yo ! chrobak IP: *.dip.t-dialin.net 03.12.02, 22:04 Siemka Mada ;))) Odpowiem Tobie ..bo Twoj post byl w milszym tonie niz Twojego "zdolnego" kolegi. A wiec zaczne od tego ze troszke obludnym uwazam robienie reklamy udajac ze ma sie pytanie do innych forumowiczow. Jesli ktos na Forum pyta..to znaczy ze chce od innych odpowiedzi... czyli ZA i PRZECIW aby sobie wyrobic wlasny poglad. Skoro ja przyjalem takie a nie inne stanowisko..to WASZA rola polagalaby na przekonaniu innych o walorach tej firmy a nie prywatnej napasci na mnie (nas) Mnie przekonywac nie musisz ...tylko tego co ma dylemat ..chyba sie zgodzisz? W odroznieniu do Twojej wywarzonej odpowiedzi ..post Twojego kolegi NIE jest dobra reklama waszej firmy.Cieszcie sie ze nie kazdy jest waszego pokroju.. bo z czego byscie zyli jak by wszyscy u was pracowali? Ja jestem czlowiekiem ostroznym i z doswiadczenia wiem ze wierzyc moge tylko sobie i mojej Najmilszej . A naprawde nazekac nie moge na to co osiagnalem bez FUN WORLD. Jestem realista a nie marzycielem ...ale kazdemu to co chce !!!! Twoje przyklady choc w dobrej intencji podane niestety do mnie nie pasuja. Najgorsze jest to (naprawde zal mi) ze na swieta nie pospaceruje na Zwyciestwa : (( tzn. nie przyjezdzam do Polski na swieta. Co do komorki ... to mialem 2 lata komorke tyle ze w promocji zaplacilem jedynie za 4 miesiace abonament ...reszte 20 mies bylo promocja. Teraz wlasnie po 2 latach okazalo sie ze w ramach promocji moj Bank przejmie na 2 lata moj abonament ...no coz ..z ciezkim sercem ale sie zgodzilem ;)))))) czemu nie ? Co do wczasow i auta ( aut;)) wiesz..westchne tylko ..wybacz nie bede wymienial ;))) Armani ???? wystarczy mi Tom Tailor Wiem , wiem ..nie ogladnelabys sie za mna ..trudno ;)) Reasumujac ... jak juz pisalem ..argumentujcie prosze nie mi!!! Tylko temu co pyta !!! Moze go przekonacie... wasz zysk ( jego strata;) Wlasnie w ostatnim wydaniu tygodnika " Der Spiegel" Nr 49 str 160 znajdziesz artykul ostrzezenie przed podobnymi firmami jak Wasza. wiec poprostu jestem ostrozny ..i nie zycze nikomu innemu aby popadl w finansowe tarapaty. Bo to ze wasi szefowie w luxus oplywaja ..tego nie watpie ;))) Ps: Wszystkim mieszkajacym w BRD ...chcacym posiadac komorke z normalnym abonamentem ..jednak nie placic 2 lata oplat abonamentowych ..moge udzielic wskazowek w jakim banku nalezy miec konto ..i jakie sa plusy i minusy tego ukladu ... Pytania kierowac prosze na mojego e-Maila chrobok2@gazeta.pl odpowiem wylacznie na "normalne " maile Pozdrawiam Cie Mado ;))) i zycze spelnienia marzen Chrobok Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mada i od razu inna gadka :) IP: *.gl / 192.168.1.* 04.12.02, 14:52 Witka(cy) :) Widzisz . nie mozna bylo tak od razu napisac ? teraz widze ,ze nie jestes typowym plotkarzem ,i ze masz wlasne zdanie na temat. Z twojego poprzedniego postu wynikalo ,ze gdzies cos slyszales i podajesz dalej ,ze niby w trosce o ludzi. Przeciez ludzie maja wlasne mozgi i potrafia sami dojsc do wniosku czy ktos jest "naganiaczem" i czy oni sami nie sa przypadkiem "naiwni" ,mam racje ? Widzisz ,ty jestes w zupelnie w innej sytuacji. Juz tutaj (w Polsce) nie zyjesz i nalezy ci tylko pozazdroscic takiego polozenia. Wiesz co tutaj sie dzieje ? Mam ogrom znajomych z tytulem mgr ,ktorzy stoja w kolejce po zasilek. Inni z koleii robia dodatkowe fakultety ,kursy itd. Wydaja na nie ok. 10 000 zl. i slepo wierza ,ze inwestuja w swoja przyszlosc. Wydaje im sie ,ze po tych kursach beda niezastapieni i ,ze szefowie beda sie o nich zabijac. Nic podobnego ,bez znajomosci w tym kraju nikt nie znajdzie pracy ,w ktorej zarobi na zycie ,A NIE NA PRZEZYCIE !! Ja mam tego dosc !! Moje zycie ,to nie bedzie ciagle zapierniczanie za 1000 zl.(moze po paru latach podwyzka na 1300 :) TO NIE DLA MNIE. Poza tym ja na prawde lubie te prace. Traktuje to jako zabawe w biznesmena i (nie zapeszac) udaje mi sie to swietnie :) Widze co sie dzieje na rynku pracy i wiem ,ze jest to tylko kwestia czasu jak ludzie otworza oczy i powiedza: "...no kurde ,skoro inni moga tam zarabiac ,to ja nie moge ? " No wlasnie !! nie kazdy moze !! to trzeba najpierw zrozumiec !! Ja tez wierze swojej Niuni i to razem podjelismy ta decyzje :))) Ps: madA <rev ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kołodko Mada(faka)? IP: *.eu.ten / 195.212.51.* 04.12.02, 14:59 To ile zarabiasz miesiecznie netto? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MadaM Re: Mada(faka)? Madam i'm adaM <rev #$!!@!! IP: *.gl / 192.168.1.* 05.12.02, 16:56 Nie znam cie. dlaczego wiec mialbym sie chwalic swoimi zarobkami. Powiem tyle : jak na mozliwosci firmy ,to jeszcze nie az tak duzo ,ale jak na warunki polskie ,to dobrze zarabiam. Jeszcze nie bardzo dobrze ,ale juz dobrze. jest looozno :)) Odpowiedz Link Zgłoś
g.kolodko Re: Madam i'm adaMierny 05.12.02, 21:21 Ale ja znam ciebie. I to wystarczy, zebys regularnie miesiac w miesiac oddawal mi wiekszosc tego co zarobiles. Juz taki twoj naiwny los - wlasnej d... nie przeskoczysz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: <jupi> dowCIPAs z ciebie IP: *.gl / 192.168.1.* 05.12.02, 22:57 ..i ja znam ciebie i bede regularnie placil.. kiedy tylko powiesz i ile powiesz i gdzie mnie mozesz pocalowac ,to tez dobrze wiesz :D Wszystko wiesz ,na wszystkim sie znasz .... ehhhh... ty to jestes ustawiony do konca zycia.... pozazdroscic takiej... Odpowiedz Link Zgłoś
g.kolodko Re: <gupi> Fun World 06.12.02, 11:12 Jesli juz zdecydowales sie w desperackim akcie na prace w piramidzie to trzeba bylo troche pomyslec i sprobowac sie wkrecic do zagranicznej organizacji tego typu. Przynajmniej nie bulilbys takich haraczy - a tak bedac mega leszczykiem za pare miesiecy znow wyladujesz na zasilku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ttdagedia do swistaka (rekina finansjery) IP: *.gl / 192.168.1.* 06.12.02, 13:27 te swistak !! zawiajaj dalej !! Ps: ciekawa jestem co ty robisz ? czym sie zajmujesz ? :))))) i jak ci za to placa ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Chrobok Hej witaj Mada ;) IP: wox:* / 170.205.220.* 06.12.02, 13:40 Czy mogla bys mi opisac ( tak w skrucie) czym sie zajmuje wasza firma? Tak bez robienia reklamy..ot tak w bezokoliczniku . Pozdrawiam Ps: jak chcesz to mózesz na maila ... jesli nie chcesz o firmie tu na forum pisac .. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Chrobok Re: Hej witaj Mada ;) IP: wox:* / 170.205.220.* 06.12.02, 13:43 Hi... w slowku "mózesz" to ta kreseczka miala byc nad z pozdr.;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ttdagedia Re: Hej witaj Mada ;) IP: *.gliwice.sdi.tpnet.pl 06.12.02, 17:52 po co chcesz to wiedziec ? zeby dalej rozprowadzac po sieci swoje interpretacje ? nie kupuje tego :) Odpowiedz Link Zgłoś
g.kolodko Re: do swistaka (rekina finansjery) 06.12.02, 15:51 Powinienes dobrze wiedziec, ze sporo osob zarabia na tobie podobnych leszczach. Powaznie. I to na tyle dobrze, ze juz do konca zycia nie beda musieli z obawa myslec o emeryturze i tym podobnych sprawach. Bo "polska narod - gupi narod" i niezle sie daje zczochrac z kasy. Idzie w slady Argentyny, najpierw systemy argentynskie (btw. czy tez jezdzisz wirtualnym Daewoo z Autosystemu? ;), nastepnie piramidki, a potem... oby nie to co maja tam teraz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirek Re: do swistaka (rekina finansjery) IP: *.gl-jp.digi.pl 06.12.02, 19:04 jasne, że Polacy dają się czochrać z kasy. Masz prawo jazdy? To dałeś się zczochrać. To był chyba kurs, nie? Zarobiłeś na tym prawku żeby Ci się zwróciło? Grałeś kiedyś w totka? Dałeś się zczochrać z kasy. Jechałeś kiedyś taksówką? Dałeś się zczochrać z kasy. Kupiłeś kiedyś chleb 0 30 groszy droższy niż na drugim końcu miasta? Dałeś się wyczochrać na 30gr..... Takie jest życie i to nie tylko w Polsce. Za pieniądze się kupuje, a jak to się potem nazwie to zostaw filozofom. Na szczęście na Tobie nikt nie zarabia. I tam gdzie pracujesz albo będziesz pracował nie dasz nikomu na sobie zarobić. Jesteś naprawdę "gościu". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mirek Re: <gupi> Fun World IP: *.gl-jp.digi.pl 06.12.02, 18:55 Te, Kołodko? Zastanawiasz Ty się czasem co piszesz? O jakiej Ty piramidzie piszesz? Piramidy finansowe są nielegalne i nie należą do BCC...... Zorientuj sie najpierw w temacie a później się wypowiedz to poczytamy co masz do powiedzenia, tymczasem nie zabieraj głosu na temat na który gówno wiesz, ok? Daj tu podyskutować ludziom co znają fakty. Odpowiedz Link Zgłoś
marek.pol Re: Adamie... 06.12.02, 11:24 A ja ze swojej strony dolożę ci jeszcze winietą! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek dzienny marku nocny......... IP: *.gl / 192.168.1.* 06.12.02, 13:30 inne pomysly na jakis smieszny dowcip ? Odpowiedz Link Zgłoś
marek.pol Re: synku......... 06.12.02, 15:56 Nie wiem ile ty masz lat, ale jak juz emocjonalnie wyrosles z podstawowki, to wypadaloby wiedziec, ze w tym kraju prawdziwe interesy robic mozna jedynie zostajac politykiem. Twoje zdrowie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jerzy....D. ...tato......... IP: *.gliwice.sdi.tpnet.pl 06.12.02, 18:11 tato ,dziekuje za twoj trud wlozony w moje wychowanie. zmieniam zawod. IDE NA KOMUCHA !!! moje zdrowie !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirek Re: synku......... IP: *.gl-jp.digi.pl 06.12.02, 18:57 ...o! następny radca sukcesu się znalazł..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: w-k Re: Fun World, słyszał ktoś o tym? IP: *.gze.pl 04.12.02, 00:04 A teraz link z zupelnie innej beczki. Milego czytania www.superpoczta.com/instrukcja.html .... czas robic kase :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktoś Re: Administratorze forum usuń te oszustwa IP: trupek:* / 192.168.1.* 06.12.02, 20:55 piramidalne . Bo to tylko wstyd ,aby takie śmieci gościły na tym forum. Odpowiedz Link Zgłoś