Dodaj do ulubionych

Do cenzora FG

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.07, 11:11
W dniu 19 b.m. zrobiłem wpis p.t.: "Mam pomysł ;)". Dziś już go nie widzę.
Został przez kogoś usunięty?

Uprzejmie proszę cenzora o wskazanie który z punktów regulaminu został
przekroczony, by to było powodem usunięcia tego wpisu :)
Obserwuj wątek
    • Gość: gosc Re: Do cenzora FG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.07, 12:32
      Te 2 balwany administrujace to forum wycinaja wszystko co jest niekorzystne dla
      Frankiewicza!
      • Gość: m-ka Gliwic Re: Do cenzora FG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.07, 14:10
        Przed chwilą ktoś założył wątek o tym, że prezydent Gliwic zrobił prezent mieszkańcom, w postaci większej ilości pojazdów które na tym forum uznawane są za słowo obraźliwe.
        Nie mam pojęcia, czy jest tych obraźliwych pojazdów więcej czy mniej, ale to chyba nie powód, żeby to usuwać.
        Można przecież jak ze wszystkim, pospierać się i mieć inne odrębne zdanie, ale żeby zaraz kasować.

        Miałam przygotowaną opinię, ale wysyłając pojawił mi sie taki napis:
        "Wiadomość nie została wysłana, powód: nie można odpowiedzieć na tę wiadomość, zalecamy rozpoczęcie nowego wątku", a link do tegoż wpisu: forum.gazeta.pl/forum/0,62489,1540823.html?f=94&w=73535217&a=73538935&rep=1
        • Gość: wilczur Re: Do cenzora FG IP: *.gprs.plus.pl 20.12.07, 15:58
          a ile jest już takich wąttków ??
          • jeanalesi Jestem przeciw cenzurze 20.12.07, 20:05
            zostawiajmy wątki o bestii kierującej Tirami. Wolnosc słowa do
            czegos zobowiazuje. Zawsze mozna się pośmiać!
          • Gość: Verstand Re: Do cenzora FG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.07, 13:17
            Gość portalu: wilczur napisał(a):

            > a ile jest już takich wąttków ??

            Ty się już nie odzywaj prowokatorze, bo to dzięki Tobie adminy stali się tacy rygorystyczni.

            Najwięcej usuniętych jest Twoich właśnie prowokacyjnych opinii, tyle tylko, że Twoje prowokacje powinny pozostać jako corpus delicti/.
            • faar figlarz z tego bereklona :) 21.12.07, 20:49
              Gość portalu: Verstand napisał(a):

              > Najwięcej usuniętych jest Twoich właśnie prowokacyjnych
              > opinii, tyle tylko, że Twoje prowokacje powinny pozostać
              > jako corpus delicti/.
              Niezłe ;-) Długo nad tym myślałeś? Widzę, że pisanie bredni idzie Ci świetnie.
              Mam policzyć ile razy wycięto wilczura, a ile razy Ciebie? Wynik jest dość
              miażdżąco łatwy to przewidzenia ;)
        • Gość: gosc Re: Do cenzora FG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.07, 00:05
          Watek informujacy, ze Frankiewicz zrobil prezent swiateczny ludziom wpuszczajac
          jeszcze wiecej tirow do miasta, wycinany jest nagminnie przez tutejszych zomowcow.
          • pr51 Re: Do cenzora FG 25.12.07, 17:38
            > Watek informujacy, ze Frankiewicz zrobil prezent swiateczny
            ludziom wpuszczajac
            > jeszcze wiecej tirow do miasta, wycinany jest nagminnie przez
            tutejszych zomowc
            > ow.

            I słusznie, bo piszesz bzdury wyłącznie po to, żeby jątrzyć.
    • Gość: kuba Re: Do cenzora FG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.07, 14:39
      Gość portalu: kuba napisał(a):

      > W dniu 19 b.m. zrobiłem wpis p.t.: "Mam pomysł ;)". Dziś już go nie widzę.
      > Został przez kogoś usunięty?
      >
      > Uprzejmie proszę cenzora o wskazanie który z punktów regulaminu został
      > przekroczony, by to było powodem usunięcia tego wpisu :)


      Jak na razie, brak odpowiedzi na moje pytanie.
      Być może powodem jest okres świąteczny.
      Po nim postaram się dociec sam co bolało cenzorów ;)
      • gliwiczanka Re: Do cenzora FG 25.12.07, 14:45
        Dlaczego moja wypowiedź została skasowana?


        Wypowiedż musiała naruszyć Regulamin, być sprzeczna z zasadami
        Netykiety lub mocno odbiegać od tematyki forum. Pozwalamy na
        publikację dowolnych poglądów, o ile ich głoszenie nie jest
        niezgodne z prawem. Nie ingerujemy w wolność słowa, chcemy tylko,
        żeby na forum było mniej spamu i wulgaryzmów. W przypadku rażących
        naruszeń Netykiety, administracja forum może usunąć wszystkie posty
        sprawcy z okresu, w którym naruszanie wystąpiło.
        Informacje o przyczynie usunięcia są udzielane tylko autorom
        usuniętych wypowiedzi i tylko listownie - na maile wysłane do
        forum@agora.pl lub do administratorów społecznych danego forum.

        Tylko autorom wypowiedzi i tylko listownie. Napisales juz listy?
        Skontaktowales sie z gossszelikiem :-)
        • Gość: kuba Re: Do cenzora FG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.12.07, 15:12
          gliwiczanka napisała:

          >> Dlaczego moja wypowiedź została skasowana?

          > Wypowiedż musiała naruszyć Regulamin,

          W moim przekonaniu Nie naruszyła.

          > być sprzeczna z zasadami Netykiety

          Nie była sprzeczna.

          > lub mocno odbiegać od tematyki forum.

          NIE odbiegała całkowicie od tematyki forum.

          > Pozwalamy na publikację dowolnych poglądów, o ile ich głoszenie nie jest
          niezgodne z prawem.

          Okazuje się, że to nie nastąpiło ("pozwalanie").

          > Nie ingerujemy w wolność słowa,

          Niestety w tym przypadku nastąpiła wyraźna, nieuzasadniona ingerencja.

          > Tylko autorom wypowiedzi i tylko listownie.

          A to dlaczego? Obawa przed ujawnieniem niezasadnej CENZURY?

          > Napisales juz listy?

          Jakie? Po co?

          > Skontaktowales sie z gossszelikiem :-)

          A któż to taki?
        • Gość: ant Re: Do cenzora FG IP: *.icm.edu.pl 27.12.07, 15:17
          Dlatego że oprócz czegoś takiego jak regulamin wewnętrzny portalu/forum jest jeszcze NETYKIETA obowiązująca w całym internecie. Jest w niej min. o spamowaniu przez TROLI INTERNETOWYCH różnych forum i zakładaniu dla zabwy setek watków by tylko mieć powód do kłótni, wyswisk i bluzgów.

          Jesli tego nie rozumiesz to może coś na twoim poziomie:

          Spróbuj latać po nagu po centrum handlowym lub zrobić w jego centralnym miejscu kupę. W regulaminie nie ma o tym słowa. Zobaczysz jaka bedzie reakcja ochrony.
          • Gość: kuba Re: Do cenzora FG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.07, 18:23
            Gość portalu: ant napisał(a): ....

            Skoro tak stanowczo bronisz cenzora, mam prawo mniemać, że znasz treść
            usuniętego posta.
            Podaj mi choć jeden przykład z zarzucanych mi przestępstw.

            (zakładam, że twój zarzut odnosił się do mnie)
            • Gość: ant Re: Do cenzora FG IP: *.icm.edu.pl 27.12.07, 19:07
              Pomyliłem watkowanie. Oczywiscie mój post był odpowiedzią na
              wypowiedź gliwiczanki.
      • Gość: majka Re: Do cenzora FG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.12.07, 13:23
        Gość portalu: kuba napisał(a):

        > Gość portalu: kuba napisał(a):
        > > Uprzejmie proszę cenzora o wskazanie który z punktów regulaminu został
        > > przekroczony, by to było powodem usunięcia tego wpisu :)

        Naruszono punkt zakazujacy ujawniania rzeczywistosci
        t.zn. Wszystko co moze popsuc wizerunek,mozolnie kreowany przez tutejsza
        propagande sukcesu, miasta mlekiem i miodem plynacego, bedacego w fazie
        burzliwego rozkwitu jest najciezszym przestepstwem,kategorycznie zakazane i
        zagrozone banicją po wsze czasy.
        Ma byc slicznie,radosnie, kolorowo w poczuciu wdziecznosci dla
        najpiekniejszeo,najprawszego,najdoskonalszego milosciwie nam panujacego
        dobroczyncy pana i wladcy.Niech nam zyje i panuje na wieki wiekow AMEN
        • betoniarz-zbrodniarz Re: Do cenzora FG 26.12.07, 13:39
          taaaaa jasne, a w spisku udział biorą władze spółki Agora.

          Przedawkowałaś w Święta makowiec jak widzę.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka