Gość: meg_s
IP: *.gliwice.sdi.tpnet.pl
06.01.02, 10:59
rozumiem, że dla katowickiego forum to wstyd, że gliwickie jest lepsze :-))
ale to nie powód żeby wypowiedzi Magicznej, Ee i Hansa drukować jako "forum
katowickie" (gazeta wczorajsza) zwłaszcza, że i wątek z naszego