Dodaj do ulubionych

WSTYD "Gazeto"

IP: *.gliwice.sdi.tpnet.pl 06.01.02, 10:59
rozumiem, że dla katowickiego forum to wstyd, że gliwickie jest lepsze :-))
ale to nie powód żeby wypowiedzi Magicznej, Ee i Hansa drukować jako "forum
katowickie" (gazeta wczorajsza) zwłaszcza, że i wątek z naszego
Obserwuj wątek
    • hanys_hans Re: WSTYD 06.01.02, 11:18
      Gość portalu: meg_s napisał(a):

      > rozumiem, że dla katowickiego forum to wstyd, że gliwickie jest lepsze :-))
      > ale to nie powód żeby wypowiedzi Magicznej, Ee i Hansa drukować jako "forum
      > katowickie" (gazeta wczorajsza) zwłaszcza, że i wątek z naszego

      Meg, napisz kery woontek to byu.
    • Gość: Magiczna Re: WSTYD IP: *.bmj.net.pl 06.01.02, 18:42
      Gość portalu: meg_s napisał(a):

      > rozumiem, że dla katowickiego forum to wstyd, że gliwickie jest lepsze :-))
      > ale to nie powód żeby wypowiedzi Magicznej, Ee i Hansa drukować jako "forum
      > katowickie" (gazeta wczorajsza) zwłaszcza, że i wątek z naszego

      Jezusicku, znowu ja w gazecie???? Bosz...napisz co to za watek, bo juz mnie
      ciarki przeszly, ze wtszlam na jakiegos buraka na forum regionu...
    • magiczna Re: WSTYD 06.01.02, 18:50
      ekhem...dobra wiem co to za watek, prawde mowiac nie pomyslalam, ze go
      wygrzebia na te okolicznosc...mozesz mi napisac co dokladnie zamiescili w tej
      gazecie?
      • Gość: meg Re: WSTYD IP: *.gliwice.sdi.tpnet.pl 06.01.02, 22:28
        to była Twoja wypowiedź otwierająca wątek, a wyjaśnienie pochodzenia to był
        Hahor a nie Hans - przepraszam obydwóch
    • Gość: andy Re: WSTYD ..ja ja IP: 212.19.40.* 07.01.02, 15:49
      wybierajom sie casmi jakis wontek wycinajom go i puscajom w gazycie ty
      papiorzany :-((
    • magiczna Re: WSTYD 07.01.02, 16:03
      Haha, w dzisiejszej tez jestesmy ;)) A wlasciwie jestescie ;)) Lubia nas
      chyba :)) I na dole podpis ze to z grupy Gliwice...poprawili sie chopaki ;))
      • hanys_hans Re: WSTYD 07.01.02, 19:54
        magiczna napisał(a):

        > Haha, w dzisiejszej tez jestesmy ;)) A wlasciwie jestescie ;)) Lubia nas
        > chyba :)) I na dole podpis ze to z grupy Gliwice...poprawili sie chopaki ;))

        magiczno, kogo i kery woontek tym razym wydrukowali, ino bes cygan´stwa bo prima
        aprilis dziypiyro za sztyry mieioonce!

        pyrsk!
        • Gość: kuku Re: WSTYD IP: *.dip.t-dialin.net 07.01.02, 19:58
          niyma wom ganba !
        • magiczna Re: WSTYD 07.01.02, 21:19
          hanys_hans napisał(a):

          > magiczno, kogo i kery woontek tym razym wydrukowali, ino bes cygan´stwa bo prim
          > a
          > aprilis dziypiyro za sztyry mieioonce!
          >
          > pyrsk!

          Ano watek pt. "Gdzie sa chinskie knajpki", cztery wypowiedzi, nie wiem czy po
          kolei bo nie sprawdzalam - w kazdym razie posty napisane przez Natana, Jimiego i
          meg ;))

    • Gość: meg Re: WSTYD IP: *.gliwice.sdi.tpnet.pl 11.01.02, 16:29
      Gość portalu: meg_s napisał(a):

      > rozumiem, że dla katowickiego forum to wstyd, że gliwickie jest lepsze :-))

      i znowu to samo - to jest naprawdę wkurzające, zwłaszcza jeśli się zważy poziom
      katowickiego forum
      w dzisiejszej "Gazecie - Katowice" wątek o gliwickim rynku - sebush, Magiczna i
      Guciek

      Gazeto! popraw się - i tak nam nie płacisz wierszówek
      • Gość: Ballest Re: WSTYD IP: 62.27.136.* 11.01.02, 16:39
        Dzieki, Meg, ze sie bierzesz za ta gazete, ale to chyba tylko jedna osoba jest
        winna, a jak wiesz ktora to napisz jej emaila i opublikoj na Forum.
        W ostatniej piatkowej czytalem moje wypowiedz na temat spisu powszechnego.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka